2733
2739
عنوان

بابا این دله لعنتیم تنگه بخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 1253 بازدید | 126 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام چرا باهاش دعوا کردی دلیل جدایی چی بود

سلام عزیزم....والا خیلی طولانیع بخام بگم ....من گیر میدادم بهش که کجایی رفتی با ج   نده ها....اونم بجا اینکه ثابت کنه با ج  نده ها نیس بلاکم‌میکردو ....

چه کسی گفت که مستی فقط از جام شراب است/من ز میخانه ی چشمان تو هر لحظه خرابم❤
پشمام ...سر پیری چه به بلاک.... شما خودتون چندسالتونه؟ چند وقته بلاکید؟

منم بلاک کردم ولی سختمه نمیدونم در بیارمش یا نه

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
2731
اونم بیخود و بی‌جهت اصلا من تو واتساپ چت نمیکردم که بخواد بلاک کنه ی خط دیگه دارم اونجا میبینم عکس س ...

شما خودتون چند سالتونه؟

اون برگرده هم به درد تو نمیخوره،، از من که مرد هستم بپرس

میدونم توضیحم دادم برا استارتر که بعدش من اون پسر و ول کردم

میشه بیای تو تاپیک آخرم نظرتو بگی؟

خُدا گواهه"صَبر"Ayatay,🤍13فروردین ۱۴۰۳،ببینیم چی در انتظاره...هرچه پیش آید خوش آید🤍خدایا شکرت📿🤍🤗
🥺میدونم سختع ولی دیگع نرو عکسشو ببین

دیگه 10 درصد هم حسی بهش ندارم خیلی خودشیفته بود 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
2740
شما خودتون چند سالتونه؟

38

اده عشقم بخدا حس میکنم برمیگرده  مردا اصولا دوسه ماه اول و عشق و حال میکنن بعد چند وقت ته دلشو ...

ببین حتی اگه الان با دخترای دیگه یا با دختر دیگه ای باشع و رابطه جدید رفته باشع برمیگرده سمت من یعنی؟؟؟

ای بابا چقدر خرن ابن مردا

از خرم بدتر 

2706