2737
2739

بابا من هربار باهاش خوب میشم خودشو چس میکنه ازین واضح تر بشقاب همرو برمیداره غیرمن یا باهاش حرف میزنم خودشو میرنه به اون راه خب یه ادم مریض نباشه چراباید اینطوری کنه شمابگید هروقتم کم محلی میکنم میادمیشینه پیشم اما باهاش حرف میزنم خودشو میزنه به اون راه هرچی میگم سعی داره برعکسشو بگه من خیلی دوس دارم دهنشو...پراز گل های رنگارنگ کنم اما حیف

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کاملا بی تفاوت باش بش,اون اینطوری میکنه حرصتو دربیاره,فکن اصلا این ادم وجود نداره ک رفتاراش رو مخت ب ...

بدتراینکه سه ساله همینطوری میکنه دس بردارم نیس ساچایی میاره براهمه میگیره برامنو میذاره زمین باسینی یه رفتارای عجیب 

وقتی من جلوش تعارف میکنم احترامشو میذارم ازش انتظارم دارم بالاخره باید متقابل باسه همین امشب خونمون ...

چند سالشه ؟ از من به تو نصیحت اصلا هیچ توقعی ازش نداشته باش زندگیتو کن

2740
بدتراینکه سه ساله همینطوری میکنه دس بردارم نیس ساچایی میاره براهمه میگیره برامنو میذاره زمین باسینی ...

بابا بیخیال مگ بجز دورهمیا جایی میبینیش؟میزاره زمین؟توام برندار بزا سرد شه جمع کنن,نیم ساعت بعد برو واس خودت به چایی بریز,والا طرف وقتی مشکل روانی داره کارش نداشته باش,اینا دنبال داستانن فقط زندگیتو خراب کنن

چرا انتظار داری اون ظرفتو برداره ؟؟

به همون دلیلی که برای بقیه رو برمیداره 😐

من دگر سوی چمن هم سرِ پروازم نیست،که پرِ بازم اگرهست دلِ بازم نیست💔ویران شده راه منت معمارنباشد،ویرانه ی مارابگذارید که ویران بماند...
به همون دلیلی که برای بقیه رو برمیداره 😐

خوب برداره عزیز من، تو مال خودتو بردار مال شوهرتم بردار ولی اونو بی خیال 😄شاید چون ازت توقع داره کار کنی ولی بلد نیست بگه 😄