2733
2734

یه آدمیو دارم واسه شناخت امتحانش میکنم

امارشو درآوردم

آخر هفته ها که سرش شلوغ نیست می‌ره بیرون چخارصبح تنش رنگش میزنه شش صبح میاد خونه بعدتو چت میگه خانوادم مثل یه دختر باهام برخورد میکنن از دوازده شب به بعد بگذره نیامدهونه خشتکمو میکشن سرم🤣یه جا دوباره گفت خانوادم اصلا کاریم ندارن،

دوباره یه جا می‌گفت من سینگلم، نمیدونم من اصلا اهل دختربازی نیستم،🤣هفتصد تا فالور داره ششصدتاش خدا شاهده شمردم ششصدتاش دختر درو داف و ج‌نده منده قسمت حالبش میدونید کجاست اونجا که رفته تو پیج تک تکشون و تک تک عکساشونو لایک کرده🤣آخه واسه چی😐

بعد چنان ویس می‌فرسته 

چنان حرف میزنه جوری که اینگار یه آدم بی تفاوت هست و اصلا اهل دختر بازی نیست

زدم تو روش

دراومد گفت من که دایرکتشون نمیرم فقط فالورم هستن 

گفتم ببین من تو اینستا از پیج روانشناسی آرایشی و.. خیلی زیاد خوشم میاد و نصف فالوم همین پیجا هست چون خوشم میاد و دنبالشم، شماهم لابد خوشت میاد و دنبالشی🤣

یعنی خیلی داره کیف میده بهم🤣

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔

بعد قسمت جالب ترش اینه که صبح ساعت ده چت میکردیم ویس فرستاده که زندگی سخت شده نمیدونم خنثام نمیدونم خستم از قوی بودم🤣 منم نوشتم عیب ندارع حالا دیشب با یکی از فالورای جن‌دت لابد برنامه نداشتی حالت خرابه🤣 مسخرش میکنم چون رفتاراش متناقضه خودش واقعیش نیس دختر مردمو میخواد بدبخت کنه

بعد از ساعت دوازده ظهر که اصلا آنلاین نشده تا همین لحظه

من که میدونم دوباره مثل جمعه هفته قبل که بهم خبردادن رفته تا صبح عیاشی

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره عزیزم راه خوبیه برا خالی کردن عقدت

منظورت چیه

2731