2737
2739
عنوان

بیاید ببینید من بی سیاستم ?

140 بازدید | 11 پست

تو جامعه و بیرون سرسنگین رفتار میکنم ،لباس پوشیدن هم تقریبا بسته و شاید یکم سبک کلاسیک و قدیمی تر نسبت به الان 

تو دانشگاه خیلی درس خون و نمرات بالا 

اصلا دنبال رل نیستم ، خواستگار هم هیچکس رو راه نمی‌دم ، 

اینستا ندارم دنبال استوری و مخ زدن پسر نیستم 

فقط یه دوست تقریبا صمیمی دارم 

کافه و .. نمی‌رم ،‌ 

به دیگران خیلی خودمو فدا نمیکنم ولی ارتباطم با بچه ها خیلی خوبه منو دوست دارن باهاشون گاهی بازی میکنم و ..

خودم حس میکنم خیلی ساده هستم و دنبال نقشه کشیدن و پز دادن و .. نیستم 

جالبی 🤌

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

چرا خواستگار راه نمیدی

ارتباطت بابزرگسالان به چ صورته

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شخصیتت همینه، اینجوری راحتی 

قرار نیست همه مثل هم باشن 

کاش معجزه ای بشه منم به آرزوهام  برسم 🧡☀ عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨
2728
2738