2737
2739
پسرای اقوام نزدیک خودتون منظورته یا کل وپسرا

پسرای فامیل  

پسر نزدیک دیگه ای ندارم که غلط میکنه کسی چرت پرت بگه 

این جمعارم نصفشو نمیرم تو فامیل بخاطر چارتا ادم از خودراضی ولی باز مجبورم بعضا قیافه مبارکشون ببینیم

🌙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم برو خداروشکر کن که این پسرای۱۸ ۱۹ساله نمیان سمتت چون اینا که هدفشون ازدواج نیست معمولا فایده ن ...

من با ۲۵ ساله ها هم بودم همتون یه چیزی هستین

من که گفتم یه بارون بزنه داغون میشم من هنوزم دلتنگ لحظه هامون میشم🖤
پسرای فامیل   پسر نزدیک دیگه ای ندارم که غلط میکنه کسی چرت پرت بگه  این جمعارم نصفشو نمی ...

نمی‌دونم والا همه میگن با پسرای فامیل بهتر شیم ازدواج کنیم شما برعکسین 🤣🤣🤣

تنها راهش همینه که باهاشون نگین نخندین یه سلام خشک و خالی نهایتا 

2731
نمی‌دونم والا همه میگن با پسرای فامیل بهتر شیم ازدواج کنیم شما برعکسین 🤣🤣🤣 تنها راهش همینه که با ...

وای من غلط بکنم ریخت نحسشون نمیخام ببینم اصلا 

کی میخاد با پسر فامیل دوس شه که اصلا به ازدواج بکشه فقططط کی ؟ بگو شما 

هرچند ما استثنا انگار از پسر فامیلم شانس نیوردیم اه اه اه 

خاک برسرشون کاش میشد بزنی تو گوششون نکبتارو نیشاشون ببندن پروهای ایکبیری نچسب 

کی زن اینا میشه 

🌙
2738

از یه دختر درمورد لباس جدیدی ک خریدین نظر بخواین چ معنی میده؟

حمایت از یه دختر چه حسی داره؟

چرا باید یه پسر به یه دختر بگه میخوام برسونمت تا خیالم رلحت باشه؟

🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤زندگی رو دوست دارم حتی به غلط .همیشه اینطوری خدا رو صدا میزنم: خدایا تو رو خدا . میدونی یعنی چی؟ یعنی امیدم بعد خدا هم به خداست. حالا عزیزم تو هم امیدت بعد خدا باز به خدا باشه .عشق بورز به زندگیت . تاپیک خودکشی نزن تو هنوز واسه ی مردن خیلی جوونی حتی اگه ۹۰ ساله باشی باید بازم ب خودت بگی ۳۰ سال دیگه میخوام زنده بمونم این یعنی ۱۲۰ سال .  . یکم با خودت عشق و حال کن . غم و غصه رو رها کن . ببین دل چی میگه خب بسه دیگه . میگم بسههههه دیگههههه. خب بگذریم عقبیا حال میکنن؟از خدا میخوام ک برا ۱۲۰ سال زندگی شاد بهم انگیزه و تن سالم بده . فعلا هدفی واسه ازدواج ندارم .در حال حاضر فقط با خدا قدم میزنم . دلم با خداس.من ۱۲۰ سال عمر رو به این دلیل میخوام ک راه ۱۰۰ ساله رو یه شبه طی نکنم و۱۲۰ساله طی کنم. هیچوقت رنج نکش . درد اجباریه ولی رنج اختیاری . درد یه کلمه احساسیه ولی رنج بی رحمه . درد واسه رشد لازمه . درد رو انتخاب کن . یه بنده خدا فامیلمون بود هر موقع بهش میگفتن تا ببینیم قسمت چیه میگفت بگیرید این قسمتو پاره کنین . خودتون برید دنبال زندگی . بنده خدا اعصاب نداشتا ولی راس میگفت با تقدیرت بجنگ😍

ببخشید ولی منظورم رو بد برداشت نکنید.

دید شما نسبت به خانومای متاهل تقریبا همسن تو خانوادتون چیه؟

من متوجه نگاه های سنگین پسر های مجرد اطرافم میشم و برام ناراحت کنندس.

گذشت زمان هم بعضی از روابط رو ترمیم نمیکنه.

سلام 

سوالی که دارم اینکه شما پسرا زمانی که کات میکنید بی دلیل بعدش دوباره میگید بیا باهم دوست باشیم منظورتون چیه بعدش دوباره دلسرد میشین و فاصله میگیرین البته مجازی .

2706