2733
2739

طفلکیا خیلی سخته پدر مادر هردو نباشند هیچ کس پدر مادر نمیشه الان دختر من ماشالاه  یکم شکمو شب سه تا سیب خورد یا یهو سه چهار تا خیار پشت سرهم میخوره  خونه خودمون راحتیم هرقدر بخوره , ولی جایی برم خجالت زده میشم اشاره میکنم رعایت کن, خدا کمکشون باشه دلم بد گرفته به عنوان یه مادر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خوش بحالت دختر شیکموعه😄 نمی‌دونم نمی‌خوام قضاوتش کنم اما کاش جوری رفتار نمی‌کرد که اون بچه ها انقد ...

آره دخترم شکمو هست عید داشتیم میرفتیم قم به فکرش بودم شهر مذهبی غذا پیدا نکنیم برا ناهارش مارو میکشه😀😀

2740
توی پر بازدید ها هست دعوا با خواهرشوهر یه چنین چیزیه

منم خیلی ناراحت شدم نمیخام قضاوت کنم ولی اون خانم بلد نیست مدیریت کنه. و درک نداره این دوتا یتیم هستند ثواب داره نگهشون داره

پسر قشنگم و دختر نازم همه انگیزه من شما دوتا هستید
زن دادشه هم اندازه دخترا زندگیش سخته  اونم گناه داره خدا به همشون کمک کنه

اصلا اونو قضاوت نمیکنم ولی اینکه دختر بزرگه گفته نمیتونیم بریم سمت یخچال یا میخوریم چشمت به دهن ماست شایدم اینطور نباشه هاا در واقعیت ولی این حس که اون داره خیلی عذاب آوره 

خبلی سختی میکشند وقتی هردو فوت میکنند خدا به هیچ بچه ای نشون نده اون روز رو

الهی آمین. این وسط داداش هم مقصره باید از زنش تشکر کنه رفتار خوب داشته باشه با زنش چون الان همشون محتاج این خانم هستند

پسر قشنگم و دختر نازم همه انگیزه من شما دوتا هستید
منم خیلی ناراحت شدم نمیخام قضاوت کنم ولی اون خانم بلد نیست مدیریت کنه. و درک نداره این دوتا یتیم هست ...

اونم شرایطش خیلی سخته سنش هم کمه بنده خدا هنوز به پختگی نرسیده که من ٣٦ سالمه هنوز گاهی میبنم حرفم یا کارم اشتباه بوده 

منم خیلی ناراحت شدم نمیخام قضاوت کنم ولی اون خانم بلد نیست مدیریت کنه. و درک نداره این دوتا یتیم هست ...

وای خیلی واسه اون حرفش ناراحت شدم که گفته می‌ترسیم بریم سر یخچال 

خدا واسه هیچ کسی نخواد 

2706