2733
2734
عنوان

کاش یه نفر بیاد تو تاپیکم😔

73 بازدید | 13 پست

آبجیا بخدا خیلی به دعاتون احتیاج دارم چند روز دیگه عروسیمه ولی خونه نداریم کاش یه صلوات بفرستید خدا پول برسونه ماشینمون رو نفروشیم

چون وسیله درآمدمون هست

دستتون رو می‌بوسم

همیشه میگن دعای نی‌نی سایتی‌ها خیلی تاثیر داره،خواهرهای گلم لطفاً برای خوشبختیم یک صلوات بفرستید😘🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا براتون بسازه ان شاء الله. به بهترین شکل

مرسی عزیزدلم

همچنین برای شما

همیشه میگن دعای نی‌نی سایتی‌ها خیلی تاثیر داره،خواهرهای گلم لطفاً برای خوشبختیم یک صلوات بفرستید😘🙏
2728

امیدوارم مشکلتون حل بشه خدا بهترینا رو برات بخواد

چقدر به خدا گفتیم: خدایا فقط همین یکبار!                              و خدا نه همون بار....     بلکه صدها بار بعدش هم هوامونو داشت. خدایا دوستت دارم
دعا کردم برات انشاالله خوشبخت ترین بشی  دومند مسئله مالیتون برطرف بشه🥲

مرسی گلم

ایشالا هیچ وقت مشکل نداشته باشی

2740
غصه نخور میگذره مطمئن باش بهت قول میدم این شرایط فقط ازت ی ادم قوی میسازه 🌹

مرسی خواهری

توکل به خدا. عزیزم اگه واقعا دستتون خالیه جشن نگیر بعد دودش به چشم خودت میره منم نگرفتم پشیمونم نیست ...

بخدا خودمم راضی نیستم