2737
2739

چجوری متوجه شدید خودشه ؟ شرایط زندگیتون کاملا همون بود ؟

من یکی رو پیدا کردم کاملا همونه ولی انگاری ۵ درصد داستان رو تغیییر داده ، میشه خودش باشه ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستم منو شناسایی کرد وقتی تو کما بودم تاپیک میزد برام دعا کنن که دوستام(چند تا از کاربرای اینجا)فهمیدن منو میگه و بهش گفتن اونم گفت آره اونه🙂

❌کاربر هیییی_زندگی من نیستم❌                                               با تیغ گیتار میزنم رویه رگام :)🖤🥀
2731
دوستم منو شناسایی کرد وقتی تو کما بودم تاپیک میزد برام دعا کنن که دوستام(چند تا از کاربرای اینجا)فهم ...

میشه خودش باشع ، چون یم چیزای جزئی از شرایط زندگیمون رو تغییر داده ولی حتی اسم کاربریشم اسم خودشه 

تورو خدااااا جاسوس بازی رو بزارید کنار اینجا همه اومدن دو کلوم راحت حرف بزنن باز افتادین دنبال هم

دو کلوم حرف زدن با آرزوی مرگ کردن در مورد من ؟ در مورد خودم حرف زده ؟ نباید طرفم رو بشناسم چقدر با من رو راسته ؟

2738
میشه خودش باشع ، چون یم چیزای جزئی از شرایط زندگیمون رو تغییر داده ولی حتی اسم کاربریشم اسم خودشه&nb ...

احتمال داره خودش باشه

❌کاربر هیییی_زندگی من نیستم❌                                               با تیغ گیتار میزنم رویه رگام :)🖤🥀
دو کلوم حرف زدن با آرزوی مرگ کردن در مورد من ؟ در مورد خودم حرف زده ؟ نباید طرفم رو بشناسم چقدر با م ...

لازم باشه تو زندگی واقعیت میشناسی 

اینجا لازم نیست بنظرم بگردی ببینی کی شبیه طرف توعه 

اصلا اون آرزو کرده به حرف اون نیست که

آیدا هستم  

شایدم خواهرت نباشه

یبار من تاپیک زدم راجع به شوهرم  یه خانمه دیگه شوک شده بود میکفت انگار داری زندگی منو شوهرمومیگی

🔺کاربری دست دو نفره.                                          اگه فردایی باشه من با تو میسازم                                  برد من وقتیکه به تو میبازم                                         توی این روزای شوم شده کل آرزوم                                روز آزادی بیاد حبس بشم تو بغلت                             بین دستات برسم به اوج پروازم🖤
لازم باشه تو زندگی واقعیت میشناسی  اینجا لازم نیست بنظرم بگردی ببینی کی شبیه طرف توعه  ا ...

اونکه آره ولی بخدا اتفاقی تو نت این دو تا تاپیک رو دیدم ، دیدم شرایط خودمونه کنجکاو شدم 

شایدم خواهرت نباشه یبار من تاپیک زدم راجع به شوهرم  یه خانمه دیگه شوک شده بود میکفت انگار داری ...

جدی ؟ چی بگم خدا کنه که انقدر خواهر نامردی نباشه 

دلم برای خودم سوخت ، گریم گرفت 😭💔

2706