2733
2734

معلم ورزشم تو مدرسه حق التدریسی فردا دو تا کلاس ورزش دارن کنسل کردم چون مدرسه نه توپ داره نه تور نه مخروط و مانع کلی هم به مدیر گفتم هیچی به هیچی دانش آموزا هم بنده خدا ها با اینکه مدرسه دولتیه اول سال شهریه دادن گفتم تا زمانیکه سالن اوکی نمیشه کلاسم کنسله

آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه حقوقشو میگیری کارت درست نیست ورزش که فقط با توپ و تور نیست کلی ورزش میشه کرد ورزش هم نشه کرد ...

زورم میاد مدیر عذر میخام زبون نفهم جنوب هوا گرمه سالن هم کولرش سرویس نشده تو محوطه هم میگن گرمه نمیشه تو کلاسم بشینیم چیکار کنیم ورزش به همین توپ و توره وگرنه خیلیا میتونن بجاش شلنگ تخته بندازن

آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن
2728
زورم میاد مدیر عذر میخام زبون نفهم جنوب هوا گرمه سالن هم کولرش سرویس نشده تو محوطه هم میگن گرمه نمیش ...

درسته شما حق دارید نمیشه منکرش شد ،ولی خب اون بچه ها هم حق و حقوق دارن

واسه ما هم تو بیمارستان خیلی کمبودها هست و اذیت میشیم گرما بوی بد کمبود و خرابی تجهیزات و وسایل و دارو

ولی خب نمیشه کم گذاشت تا جایی که در توانمونه کار میکنم هر چند هیچ وقت مسئولای بیمارستانو حلال نمیکنم واسه تک تک اذیتایی که سر کوتاهیشون میشم