2733
2734
عنوان

وصلت باخانواده ای که...

187 بازدید | 12 پست

وصلت با خانواده ای که دختر ندارن و از مدتها قبل از خواستگاری خیلی دخترخانوم رو دوست دارن و تنها خواستشون اینه عروسشون براشون مثل دختر باشه( نه اینکه براشون بشور و بساب انجام بده فقط از لحاظ رفتاری دوست دارن عروسشون جای دختر نداشتشون رو پر کنه) به نظرتون چجوریه؟ میشه واقعا برای خانواده همسر عین دخترشون بود؟ 

چون خدا دوستت دارد، از تو دور میکند کسی را که دوستت ندارد...💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آدم محترمی باش

مودب باش خوش اخلاق باش

ولی حدو حدود بذار واسه خودت و زندگیت

چون باسم اینکه مثل دخترمی میخوان تو هر نقطه زندگی دخالت کنن و هزارتا توقع دارن ازت

۴ چوبت و حفظ کن و عروس خوبی باش

یه سوال

همین یه پسره؟؟؟

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2731
اگر مهربون باشن اره میشه

خیلی مهربون و خاکی هستن. الان چند ماهه میشناسم این خانواده رو. از روزی که منو دیدن خیلی به من علاقه مند شدن و به خاطر علاقه زیادشون به من خیلی مشتاقن اگه قسمت باشه عروسشون بشم و جای دختر نداشتشون رو پر کنم. خصوصا پدر خانواده بی نهایت منو دوست داره😄

من زنداداش مث خواهر نداشته دوس دارم

بستگی به خانواده داره ببین واقعا رفتارشون با بقیه هم چطوره

ولی خدایی یه وقتایی تو کار خونه کمک کنین یا حداقل کار خودتون بکنین که خانواده واقعا فک نکنن دارین سو استفاده میکنین

💕یا الله💕
آدم محترمی باش مودب باش خوش اخلاق باش ولی حدو حدود بذار واسه خودت و زندگیت چون باسم اینکه مثل دخت ...

نه اهل دخالت نیستن‌ خیلی خانواده با فرهنگی هستن.

فقط دوتا پسر دارن. پسر بزرگشون تو سن ازدواجه. کوچیکه تازه ترم اول دانشگاهه

2740
من زنداداش مث خواهر نداشته دوس دارم بستگی به خانواده داره ببین واقعا رفتارشون با بقیه هم چطوره ...

😄😄😄

نه من اصلا اهل سو استفاده نیستم واقعا اهل کمک کردن هستم اصلا فرقی نداره کجا باشم و خونه ی کی باشم کمک میکنم توی کارا به بقیه. 

اینی که گفتم جمله مادر پسره هست. میگفت من تنها چیزی که میخوام اینه که عروسم مثل دختر نداشتم باشه برام. نه که بشوره و بسابه و ... . فقط دوست دارم رابطمون باهاش مثل دختر و والدین باشه.

من زنداداش مث خواهر نداشته دوس دارم بستگی به خانواده داره ببین واقعا رفتارشون با بقیه هم چطوره ...

چقدر خوبه که رابطتون قشنگه. خدا حفظتون کنه😍

منم خواهر ندارم آرزومه برادرم ازدواج کنه زنش برام مثلدخواهر باشه

😄😄😄 نه من اصلا اهل سو استفاده نیستم واقعا اهل کمک کردن هستم اصلا فرقی نداره کجا باشم و خونه ی کی ...

به نظرم بش فک کن و اینکه ببین دلت با اقا پسر هست یا نه اگه به دلت نشسته قبول کن

اما خیلی زودم عقد نکنین مطمئن بشو که باش خوشبختی

هرچی خیره برات پیش بیاد عزیزم♥

💕یا الله💕
چقدر خوبه که رابطتون قشنگه. خدا حفظتون کنه😍 منم خواهر ندارم آرزومه برادرم ازدواج کنه زنش برام مثلد ...

فداتشم عزیزم خیلی ممنون ان شاءالله♥

ان شاءالله. الهی که برادرتون با خوشی ازدواج کنن و خوشبخت بشن و یه عروس خانم خیلی مهربون به جمعتون اضافه شه ♥

💕یا الله💕
فداتشم عزیزم خیلی ممنون ان شاءالله♥ ان شاءالله. الهی که برادرتون با خوشی ازدواج کنن و خوشبخت بشن ...

انشاالله.مرسی عزیزدلمم بابت دعای قشنگت❤