2733
2734

بچهامن اصلا کنترلگر نیستم اما هروقت شوهرم فامیلاشو میبینه گوگیرمیشه اصلا یادش میره منم هستم منم غریبه خب بین اونا معذبم شوهرم همیشه بایکی دونفراز مردای فامیل ول میکنه میره بیرون یا اتاق اصرانم نمی پرسه من هستم یانه خودمو هرچی میزنم به اون راه نمیشه دیگه بابقیه هم. تعریف میکنم اما دلم میشکنه شوهرم اینه بارها هم سرش بحثمون شده یبارم با فامیلاش رفتیم بیرون یک روز کامل الکی باهام قهرکرد واصلا پیشم نمیومد سراینکه من چراناخواسته بهش اخم کردم واقعا شام امشب بهترین شام بود اما باورکنید برای من بدترین طعم داشت و هرقاشق که میخوردم انگار زهردارم میخورم شوهرمم دید من از بیخیالیش ناراحتم بدتر کرد اصلا سرسفره هم هوامو نداشت خیلی اعصابم خورد شده داغونم دوس دارم گریه کنم اما دیگه نمیخام بخاطر این ادم چشمامو خراب کنم یاد خاطره قبلیمون افتادم دقیقا بافامیلاش رفته بودیم بیرون این همینطوری کرد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب شما چرا اینقدر منتظری ایشون حواسش بهت باشه و پیش شما بمونه 

منم فامیلا و خانواده همسرم وقتی میریم بیرون اصلا زن و شوهر یادمون از هم نمیاد هر کی با بقیه می‌ره دنبال گشت و گذار و عکس گرفتم و تدارک غذا و این حرفا 

با بقیه سعی کن خوش بگذرونی شوهرت که همیشه هست 

خب شما چرا اینقدر منتظری ایشون حواسش بهت باشه و پیش شما بمونه  منم فامیلا و خانواده همسرم وقتی ...

اخه تو نمیدونی منو میبره شهرای دیگه خونه فامیلاش انوقت باپسرای فامیل میره بیرون خب حیوون نفهم تو منو اولین باراوردی مثلا تازه عروسی کردیم باید دونفره بریم بگردیم

2738
بخدا حالم خیلی بده حیوون هم هرچند قیقه یبار به زن و بچش سرمیزنه این هنوز تو عالم مجردی خودش مونده

بنظرم باید حالشونو بگیریم بی محلی بهترین راهه مخصوصا وقتی بیان سمت خونواده خودمون تابفهمن بی محلی چقدر زجرآوره

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاشکرت
اخه تو نمیدونی منو میبره شهرای دیگه خونه فامیلاش انوقت باپسرای فامیل میره بیرون خب حیوون نفهم تو منو ...

اها خب اولش اره هنوز نشناختی شون سخته زود ارتباط بگیری 

ولی سعی من خیلی زود تعامل داشته باشی 

شوهرت هم باهاش حرف بزن جدی وحتی قهر کن وقتی ببینه حساسی بهتر میشه کم کم