2737
2739
عنوان

بنظرتون اگه ی مرد متاهل

181 بازدید | 10 پست

تو فامیل با دختری ک اونم متاهله ولی سال ها قبل باهم دوست بودن خیلی بگه بخنده ( کلا ادم پر حرف و خوش خندست و تو فامیل همه باهم میگن میخندن) هنوز اون دخترو دوس داره؟

البته زن خودشو که تازه ازدواج کردن خیلی بغل میکنه تو جمع فامیل.

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
در کل. دلیلی نمیبینم. مرد متاهل یا بالعکس. جلو هر کسی اونم نامحرم باب شوخی و خنده راه بندازه

دقیقا

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 

مرد و زن چه متاهل چه مجرد صورت خوشی نداره با جنس مخالف بگو بخند راه بندازه. 

متاهل جماعت هم معنی نداره تو جمع هی همو بغل کنن که بگن ما خیلی همو دوست داریم.  با کارهای دیگه هم میشه دوست داشتن رو نشون داد😑🫤😊😊😊

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
2740
بله

از کجا میگین؟

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون
يه بار يه مرد عوضي و نكبتي گفته بود مردي كه تو جمع به زنش زيادي توجه و محبت ميكننه ميخواد توجه زناي ...

منم حس میکنم اینکه زنشو بغل میکنه برای جلب توجه اون دختر هست.البته تازه چند هفتس عقد کردن ولی سالهاس باهم دوستن و کلی باهم تنها بودن منظورم اینه تازگی ندارن برا هم بگیم هولن.منظورم از بغل اینه ک دستشو میندازه گردن زنش