2737
2734

سلام من ۶ ساله ازدواج کردم یه دخترم دارم قد خودم ۱۷۴ هست شوهرم ۱۷۱ 

اوایل که ازدواج کردم خیلی به چشمم نیومد این مسئله حتی مشاوره هم رفتم گفتش که قد مهم نیستو اینا دیگه خیالمو راحت کرد ولی هیچوقت نتونستیم بااین قضیه کنار بیام 

هنوزم وقتی تو خیابون راه میریم حس بدی دارم 

بااینکه یجوری کفش میپوشیم که هم قد دیده میشیم ولی من دوس داشتم ازمن بلند تر باشه 

خیلی دوسش دارم ولی این مسئله هی منو ازش دور میکنه 

وقتی یه زنو شوهرو میبینم که قدشون متناسبه خیلی حسودیم میشه حالم واقعا بد میشه 

خواهر خوشی زده زیر دلت؟! 

سه سانت اونقدری که میگی تو چشم نیست.  هم قد هستید و چی بهتر از این؟ 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چه اهمیتی داره؟

تو اینستا این خانم رو ببین نزدیک ۱۰ سانت بلندتره از شوهرش تو امریکا زندگی میکنن و خیلی خوشبخت و گرمن

Nutgevity

دیبی جان من پگاهم اگر با کاربری دیگه ای هستی بهم پیام بده دلم برات خیلی تنگ شده❤
2740

ببخشید انقدر رک بهتون میگم

وقتی خودت از اول قبول کردی الان واسه چی انقدر حساس شدی رو قد اون بنده خدا اونم بعد ۶ سال

دغدغه مردم رو ببین هرکسی از یچیزی تو زندگیش شکایت میکنه اخلاق نداشتن شوهر دست بزن بچه ننه بودن یا خیانت بعد شما گیر دادی به قدش؟

میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستید😍😍مرسی❤️

منم خیلی دوس داشتم شوهرم قد بلندترو هیکلی تر ازم باشه متاسفانه هم قدیم و اون پوستو استخونه من چاق شدم بعد زایمان  زیبا نیس؟

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....

مهم طول قد شما و آقات نیست مهم اینه چقدر به قد آرزوهات رسیدی سه سانت اختلاف به قول خودت با کفش های مناسب زیاد خودشو نشون نمی ده و اصلاهم کمی کوتاه باشه

قد متناسب خرجی خونه رو می‌تونه بده؟

قد بلندتر دست بزن داشته باشه چی

و...و

ناشکری شروعش خوشی است که زیر دل آدم میزنه

حق داری 

ولی خوب زیاد به این توجه نکن 

بعد تو خودت متوجه این میشی چون نزدیکشی ولی ادم از دور که نمیفهمه چون اختلاف قدتون هم کمه اصلاااا به چشم نمیاد و مرد هم  استخوان بندیش یه جوریه بلندتر نشون میده 

به شوهرت این موضوع رو هیچ وقت نگو حتی اگه حالتم بد شد

2706