2733
2739

۶ یا ۷ سال پیش چندتا خواسته داشتم روی کاغذ نوشتمشون به زمان حال و با جملات تاکیدی مثبت 

امشب پیداش کردم به هیچ کدومش نرسیده بودم 

یکیش این بود که دلم میخواد یه دختر ناز داشته باشم 

ولی نشدم اصلا .تو ۳۷ سالگی یائسه شدم .دیسک کمرم هم پاره شد قبلش که مجبور به عمل شدم .انگار همه چی دست به دست هم داد که به خواسته ام نرسم 

خیلی دلم به حال خودم سوخت کلی گریه کردم 

این تکنیک ها همشون بیخود هستن فقط آدم رو افسرده میکنن 

دیگه دلم نمیخاد از این روش های بیخودی هیچ وقت استفاده کنم

این قافله عمر عجب می‌گذرد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

موافقم باهات 

منم برگه ایی و پیدا کردم ۳ سال پیش یه خواسته نوشته بودم 

نرسیدم بهش

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊
2728

من سه سال پیش یکی از خواسته هام این بود برم مشهد (تا حالا نرفته بودم) امسال که گذشت رفتم 

فقط به همون خواستم رسیدم

울던 곳에서 웃게 될 거야؛ و ت‍‌و خ‍‌واه‍‌ی خ‍‌ن‍‌دی‍‌د در ج‍‌ا‍‌ی‍‌ی ک‍‌ه‍‌ ق‍‌ب‍‌ل‍‌اً گ‍‌ری‍‌ه ک‍‌َرده‍‌ ب‍‌و‍‌دی :)))
2740

جدید چیزهای مضخرفی مثل قانون جذب و انرژی مثبت و فرکانس و انرژی درمانی  بین خانم‌ها خیلی مد شده طرفدارهای پر و پا قرصی هم داره

بعضی ها که واسَ یقه جر میدن 

این هم یه جور رمالی و دعا نویسیه اما مدرنش 

عضو گروه بامداد خمار💎💎💎وزن اولیه ۶۷💎💎💎قد ۱۶۷💎💎💎وزن هدف۵۷
فقط یکبار نوشتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟انرژی مثبتم میدادی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نه چندبار تا حالا اینکارو کردم 

کلا سعی میکنم همیشه مثبت باشم 

شکرگزاری کنم و تصویر سازی .تابلو کاینات درست کردم 

ولی امشب حس کردم همه اینکارا بی فایده هست 

این قافله عمر عجب می‌گذرد 

برعکس من هیچ اعتقادی به این چیزا ندارم در حدی که دوست صمیمیم رو به خاطر مسخره کردن جذب و این حرفا رنجوندم.

ولی هروقت یادداشتهای قدیمیم رو پیدا میکنم میبینم به همش رسیدم.

شاید چون به شکل آرزو و با ادا اصول نمینویسم. برای مرتب کردن ذهنمه. مثلا یادداشت میکنم من باید تا آخر امسال برم چین. چجوری برم؟ از این طریق، یا این، یا این. کدوم بهتره و چطوریه و... بعدش ناخودآگاه تمام ذهن و برنامه‌هام روی اون هدف متمرکز میشه حتی اگه دیگه خیلی بهش فکر نکنم.

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
2706