2737
2739
عنوان

۲۰ سال اختلاف سن

235 بازدید | 23 پست

سلام بچه ها شما باشین با کسی که ۲۰ سال ازتون بزرگ تره ولی خیلی فهمیده و تحصیل کرده )مثلا خانوادگی دکتری دارن(و لول بالا و پولدار و با نفوذه ،وارد رابطه میشید ؟یا ازدواج میکنید ؟مثلا کلی اپشن خوب باشه اما ی اختلاف سن بالا هم بینتون باشه ،لطفا نظرتونو منطقی بگید🤔

نه

یه دختر ترک❤ توی تاپیکم پست میزارین میخونم اگه نتونستم ریپلای کنم لایک میکنم.عاشق گردوام برای همین اسم کاربریمو گذاشتم girdakan که همون گردو توی زبان خودمه:)))...ISTP ..‌. این کاربری دست یه نفره ولی بعضی وقتا جای دوستش هم تاپیک میزنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

نه مامانم از آبجیم ۱۷ سال بزرگتره

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه
یاد سید علیو لادن افتادم😂

🤣🤣👍

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه
2706