2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگ‌ تو بازار انار هست بگیر ..اب  انارو گاه گاهی با قطره چکون بریز دهنش یکی دو قطره .کاملا برطرف میشه

دوستان برای ازدواج خوبم واسم دعا کنید 🙏🙏🙏همسنای من همشون ازدواج کردن بچه بزرگ دارن .من خجالت میکشم پیش کسی برم و سنمو ب رخم بکشن یا حرفی از ازدواج بزنن ..خدایا تورو قسم میدم ب ابروی حضرت زهرا خودتت امسال ی بخت خوب نصیبم کن تا بدونن منم خدایی دارم 😭😭😭خدایااا کم اوردم دیگ‌ قلبم جای واسه زخم زبون نداره 💔💔
2740

الان پسرم بزرگ شده زردیش ۱۱ بود بهش یه قاشق اب جوش دادم ک جیش کنه ....جیش کرد خوب شد پایینتر اومد

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری

عدد زردی قابل مقایسه نیست 

چون به هفته تولد نوزاد و چند روزه بودنش بستگی داره 

هر عددی شد باید به دکتر نشون بدی و اون تشخیص بده که به فتوتراپی نیاز داره یا نه 

مثلا یه نوزاد با زردی 13 ممکنه لازم باشه بستری بشه 

و یکی با همین عدد اصلا به نور نیاز نداشته باشه

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️

عزیزم دستگاه گذاشتیم.. ولی خیلی پشیمونم.. کاش اون موقع طب سنتی رو می شناختم... به طب سنتی اسلامی اعتماد کن... یه مرکز معتبر پیدا کن تو شهرتون و برو اونجا.... یه حجامت خیلی ظریف انجام می دن...    این دستگاه ها خیلی عوارض داره... خیلی... اگه تهرانی بهت معرفی کنم

من توی ایتا دو تا کانال خیلی خوب رو دنبال می کنم‌... خیلی خیلی عالی هستند... بهتون توصیه می کنم حتما برید به نگاه بهشون بندازید.راستی من هیچ نفع و سود مالی برام نداره (منظورم دوستانی هستند که می گن تبلیغ می کنی )  اگر هم تبلیغه، تبلیغ کار بسیار مفید و قشنگ  دوتا متخصص هست که من خودم  ازشون استفاده می کنم. کانال طب بنیاد مصیرhttps://eitaa.com/masirbonyad_ir         _____ و دومی کانال همسران خوب  هست... فوق العاده است _____   https://eitaa.com/hamsaranekhoob    ___  در مورد کانال همسران خوب توی یک تاپیک قبلا توضیح دادم.. توی تاپیک های من تاپیک "  اونهایی که دارن با مشکلات دست و پنجه نرم می کنن"..برین توش... کامل توضيح  دادم

مرتب بهش شیر بده سعی کن خودت مایعات زیاد بخوری که شیرت رقیق بشه ،که نوزادتون زیاد ادرار و مدفوع کنه

با پزشکش در ارتباط باشید ،بعضی هاشون دارو تجویز می کنند ولی یکی از مطمئن ترین راه‌ها اینه که مرتب شیردهی داشته باشید یعنی نوزاد رو حداقل‌ ساعت یکبار حتی اگر بیدار هم نبود از خواب بیدارش کنید و شیر بدهید

2706