2737
2739
من ۲۸ روزه زایمان کردم کمکی هم نداشتم ولی خدا به آدم توان میده من باور کن کمر درد لگن دردهم  دا ...

توکل به خودش

گر قیامت قصه باشد پس کجا جویم تورا ؟! 🖤 دختری که عاشق شعره 🐥 الانم یه نینی ناز داره بزرگ می‌کنه 🤱 

یکماه مادرم کمکم کرد وقتی وارد ماه دوم شد بچم دیگه خودم همه کارهاشو کردم

تا وقتی صبح ها میخوابید سریع غذا درست میکردم

شبها هم تا میخوابونمش میرفتم حمام

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بچه تو عادت بده شب بخوابه  من دو تا دارم یکی ۳ سال و ۸ ماهشه یکی ۵ ماه جفتشون نهایت ۹ ۱۰ شب خو ...

میشه بگی چجوری عادتشون دادی ؟؟ همین الان من دیگه لامپ خاموش میکنم ساعتای ده 

گر قیامت قصه باشد پس کجا جویم تورا ؟! 🖤 دختری که عاشق شعره 🐥 الانم یه نینی ناز داره بزرگ می‌کنه 🤱 

وای یادم انداختی🥲 من که روزانه فوقش سه ساعت میخوابیدم ، هر نیم ساعت بیدار میشد شیر میدادم بعدشم بزور میخوابید ، باید تحمل کنی تا چند ماه خوب میشه

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا فقط به تو اعتماد دارمآااا 🥺❤
وای تو اون زمانای منی دقیقن عین من.گوشیو ول کن یبار خوابید بخاب. یبار خوابید ظرف بشور غذا بزار

آهان واقعا باید همین کار بکنم

2740

دخترم ده ماهشه یعنی قشنگ دهنم سرویسه بغلی شده یه دیقه نمیتونم بذارمش زمین گریه میکنه بغل هیچکس به غیر از خودمون نمیره 

سعی کن با راه رفتن نخوابون یه بار بذار گهواره یه بار هم رو پا بخوابون بذار به هر دو عادت کنه چون اگه فقط تو گهواره بخوابه مجبوری هر جا میره گهواره رو ببری به خونه هم زیاد اهمیت نده بذار بمب بترکه زن بچه دار خونش برق نمیزنه ریخت و پاش داره 

من انقد سابیدم خونه رو بعد زایمان الان افتادگی رحم پیدا کردم نیاز به عمل دارم با خودت این کار و نکن

سزارن کلا بیستر از ۳۸‌ک‌نیست عزیزم... عب نداره انقد از این بچه‌کوچولوعا بوده ماشالا زودی بزرگ‌میشه. ...

توکل به خدا 

یعنی خواب بی خواب ؟

نه همه بچه ها مثل هم نیستند.. انرژی و صبر و حوصله همه مادرا هم اندازه هم نیست... برنامه ریزی کن برای کار خونت . سخت نگیر که همه چی خونه پرفکت باشه . اول رسیدگی ب نینی . بعد رسیدگی ب خودت و دونفره خودت و شوهرت .. بعدم کارای خونه . نوزاد سیر باشه تمیز باشه نفخ نداشته باشه سرد یا گرمش نباشه همش خوابه .. 

من تا۶ماه خواب نداشتم میزاشتم توگهواره تکون میدادم تا صبح 

ماازدلگیری روزهایمان به" شب" پناه میبردیم....                        وازدلتنگی شبهایمان به" روز " واینگونه بودکه تمام جوانی امان ؛  درناتمام یک "انتظار" تمام   شد
والا من بچم یک سال و پنج ماهشه  تقریبا از سه ماهگی دیگه خوب خوابید منم راحت می‌خوابیدم🤣 سعی ...

فعلا که سیزده روزه هست 

آهان واقعا باید همین کار بکنم

بخودت بیا ب خودت اهمیت بده وقت خوابتو با اینستا خراب نکن استراحت کن میدونم تو اینستا میچرخی میبینی عه بچه بیدار شد ن خوابیدی ن کاری کردی باید ب بچه هم شیر بدی کاراشو کنی

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....
2706