2733
2739
زایمان چطور بود منم قرار ب زودی مامان بشم

خوب بود اولش همش میگفتم پشیمونم سزارین شدم ولی الان که بخیه هام کشیدم راضی ام

گر قیامت قصه باشد پس کجا جویم تورا ؟! 🖤 دختری که عاشق شعره 🐥 الانم یه نینی ناز داره بزرگ می‌کنه 🤱 
عزیزم بچه خوابید تو هم بخواب حتما بیدار بود کاراتو بکن باهاش حرف بزن سرگرم میشه همونجوری هم کاراتو ...

اوهوم حتما

گر قیامت قصه باشد پس کجا جویم تورا ؟! 🖤 دختری که عاشق شعره 🐥 الانم یه نینی ناز داره بزرگ می‌کنه 🤱 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قدم نورسیدت مبارک خیرشوببینی.....🥰 بچه اول اوایلش سخته .... بعد راه میافتی بستگی به خودتم داره ال ...

مرسی عزیزم توکل به خدا 

گلم میشه بپرسم‌چن هفته زایمان کردی؟با توجه ب وزن نی نیت میپرسم

۳۷ هفته و چهار روز نی نی خوب وزن نگرفته بود حرکاتشم کم بود برای همین زود سزارین شدم 

2728
تا ۶ ماه اول اصلا برا زندگیت برنامه ریزی نکن  فقط سعی کن بیخیال کار بشی بچه خوابید شما هم بخوا ...

اهان مرسی 

۳۷ هفته و چهار روز نی نی خوب وزن نگرفته بود حرکاتشم کم بود برای همین زود سزارین شدم 

سزارن کلا بیستر از ۳۸‌ک‌نیست عزیزم...

عب نداره انقد از این بچه‌کوچولوعا بوده ماشالا زودی بزرگ‌میشه.بسلامتی

اولی باز راحته هر وقت خوابه استراحت کن یکم یکمم به کارات برس  از ۳ ۴ ماهگیش سعی کن بعد ازظهر ا ...

مرسی عزیزم ❤️

خیلی سخته همه این چیزا رو باهم مدیریت کردن مخصوصا اگر بچت نااروم باشه،، خیلی به خودت سخت نگیر تا هرج ...

الهی 

2740
اوقیی 🥹🥲 بوی نی نی تازه  خدا بده شانس

نینی کهنم هس؟🥲

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
یعنی خواب بی خواب ؟

والا من بچم یک سال و پنج ماهشه 

تقریبا از سه ماهگی دیگه خوب خوابید منم راحت می‌خوابیدم🤣

سعی کن خواب شو تنظیم کنی 

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞
منم تا وقتی خونه مامانم بودم خیلی میترسیدم فکر میکردن از پسش برنمی‌آمد ولی اونقدرا هم سخت نیست، فقط ...

مرسی عزیزم 

زندگیت مختل میشه ۴ ماه

با همسرت به شدت سرد میشی

الانم خیلی زیاده ۱۳ روزه خونه مامانتی هرچی دیرتر بری سر خونه زندگیت تنبل تر میشی و کارت سخت تر

چرا موندی ۱۳ روز؟؟؟ کی بر میگردی؟

خیلی زندگیا تو این دوران مامل از بین میره چون خیلی حساسه و باید درک متقابل کنین وگرنه از منترل خارج میشه

مث قبل هم دیگه نمیتونی رابطه داشته باشی یا با شوهرت خوش باشی خلوت کنی

بیخوابی عصبیت میکنه هی دعوا میشه و ...

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هر زمان از روز که خوابش عمیق تره کارات رو بکن مثل پختن و شستن .دفعه ی بعد که دوباره خوابید خودت هم ب ...

مرسی عزیزم 

2706