2733
2734
عنوان

وای به دادم برسید دارم میترکم دیگه

200 بازدید | 16 پست

حامله ام هر هفته داره نیم تا یه کیلو میاد رو وزنم .. نمیخوام انقد چاق شم هدف من ۷ تا ۱۰ کیلو چاقی بود تو دوران بارداری الان تازه وارد ۵ ماه شدم و ۷ کیلو اضافه کردم 😭😭هی ام دارم بیشتر میشم .. توروخدا راهنماییم کنین اگر ممکنه... چه چیزاییو باید حذف کنم و نخورم ؟ 

پ.ن : کاهو کلم اینا نمیتونم بخورم تیرویید دارم

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

کم بخور 

بیشتر آجیل و میوه بخور 

شیر و خرما 

برنج و ماکارونی،سیب زمینی کمتر مصرف کن

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برنامه غذایی از دکتر بگیر و ورزش سبکی ک پیشنهاد میده 

پیاده روی رو از امروز شروع کردم هرروز نیم ساعت پیاده روی میکنم دیگه حتما 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731

منم تیرویید داشتم و هفته ای وزن اضافه میکردم ،هفتاد کیلو بودم شدم نود کیلو البته قدم بلنده زیاد مشخص نبود ،هفته های آحر دکتر هزار تا آزمایش نوشت همش سالم بود ،فکر کنم از همون تیروییدم بوده ،البته ده روز بعد زایمان ده کیلو کم کردم و در طول دو سال شیر دهی هم دوازده کیلو کم کردم شدم شصت و هشت 

کم بخور  بیشتر آجیل و میوه بخور  شیر و خرما  برنج و ماکارونی،سیب زمینی کمتر مصرف ک ...

برنج متاسفانه چون همسرم هرروز غذا باید ببره سر کار و غذای نونی نمیتونه بخوره مجبورم غذا برنجی بزارم 😭😭😭 همون برنج داره خیکیم میکنه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم تیرویید داشتم و هفته ای وزن اضافه میکردم ،هفتاد کیلو بودم شدم نود کیلو البته قدم بلنده زیاد مشخص ...

بعد زایمانم قرص های تیروئید و مصرف کردی؟ یا دیگه نخوردی

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞
منم تیرویید داشتم و هفته ای وزن اضافه میکردم ،هفتاد کیلو بودم شدم نود کیلو البته قدم بلنده زیاد مشخص ...

وای نههههه 😭😭😭 تیرویید برا همه اضافه وزن یهویی و زیاد میاره ینی ؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
برنج متاسفانه چون همسرم هرروز غذا باید ببره سر کار و غذای نونی نمیتونه بخوره مجبورم غذا برنجی بزارم ...

من قبل بارداری 58کیلو بودم 

یه روز قبل زایمان80کیلو....

خیلی رعایت کن سه ماه آخر بچه وزن میگیره 

اون موقع خوب باید به خودت برسی....

من قبل بارداری 58کیلو بودم  یه روز قبل زایمان80کیلو.... خیلی رعایت کن سه ماه آخر بچه وزن میگی ...

از فردا هرررچی شیرینی و قندیجاته حذف میکنم پیاده روی هم میرم دیگه غذاهم سعی میکنم هروقت گشنه م شد بخورم و متوسط بخورم زیاد نه :(

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از فردا هرررچی شیرینی و قندیجاته حذف میکنم پیاده روی هم میرم دیگه غذاهم سعی میکنم هروقت گشنه م شد بخ ...

خوراکی های مقوی بخور بیشتر آجیل بخور،آبمیوه طبیعی

بستنی و دلستر و بذار هفته های آخر که جنین وزن بگیره...

آره تا یکسال خوردم بفد آزمایش دادم نداشتم قطع کردم 

من زایمان کردم دیگه نخوردم تقریبا یک سال و پنج ماهه

دیروز آزمایش دادم منتظره جوابم...بنظرت ممکنه هنوز داشته باشم؟

وای نههههه 😭😭😭 تیرویید برا همه اضافه وزن یهویی و زیاد میاره ینی ؟

عزیزم گریه نداره که چرا میترسی ،بعد زایمان بیشتر وزنت را از دست میدی ،البته اگر شیر خودت را بدی که خیلی سریعتر لاغر میشی ،بیشتر به فکر اون جوجه باش که داره رشد میکنه تو الان موظفی خوب بخوری و استراحت کنی بچه من ماشالله سه کیلو و نیم بود 😍

2706