2737
2739

پسری که به کل خانوادش معرفیت کرده 

برات وقت میزاره 

همیشه راجب آینده باهات حرف میزنه 

هواتا داره

تورو در جریان همه چیز میزاره و اطلاع میده کجا میره و کی میاد و اینا...

اما....‼️

بعضی مواقع بی احترامی میکنه نه در اون حد البته 

ناراحت میشی خودتا مقصر میدونه و میندازه تقصیر خودت البته نه همیشه

یکم لجبازه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

خب کسی کامل نیس .زندگی همش چالش هست مثل جاده پر پیچ خم گاهی باید انقدر جلو عقب دور بزنی گاهی سرازیر و سربالایی دارد نگاه کن بحال خودت ببین حس حالت و دلت چی میگه

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
نه من باشم رابطه رو ادامه نمیدم همونقدر که خودش اطلاع میده از تو هم انتظار اطلاع دادن داره؟ گیر مید ...

بله صدرصد انتظار داره و من حتی میترسم خطا کنم که یوقت ناراحت نشه..

گیر هم میده 

اما میگه تو این دوران اینجوریم و بعد ازدواج اینجوری نیستم از طرفی هم میگه دست خودم نیست گیر میدم ولی از طرفی میگه بعد ازدواج دیگه اوکیه

خانواده مهمترین اصله ببین با اونا چطوره روابطش با مادر و پدر چطوره... دوستانش کیا هستن تلاشگر هست مس ...

مادرش بشدت اخلاق تند و عصبی داره و بد رفتاری میکنه باهاش و این هم باهاش بد رفتاری میکنه یعنی یه رفتار دوطرفست 

خانواده اش، شغلش، سنش، فرهنگش، اخلاقش، تحصیلاتش، وضع مالیش، رفیق باز بودن یا نبودن، اهل سیگار و... ب ...

همه اینا اوکی بود برای همین چیزایی که نمیدونستم رو پرسیدم 

خب کسی کامل نیس .زندگی همش چالش هست مثل جاده پر پیچ خم گاهی باید انقدر جلو عقب دور بزنی گاهی سرازیر ...

ممنون 

الان دوران آشنایی هستیم و بعضی رفتاراش رو میگه بعد ازدواج درست میشه،راسته واقعاً

بله صدرصد انتظار داره و من حتی میترسم خطا کنم که یوقت ناراحت نشه.. گیر هم میده  اما میگه تو ا ...

خیلی حواست رو جمع کن 

حرف زدن راحته ولی واقعا معلوم نیست بعد ازدواج چجوری باشه. درباره این اخلاقاش با خانوادت مشورت کن عزیزم

حرف یه عمر زندگیه

ممنون  الان دوران آشنایی هستیم و بعضی رفتاراش رو میگه بعد ازدواج درست میشه،راسته واقعاً

هرکسی یه جوری هستش که اگر بگد عوض میشم شاید دیدگاهش به مرور آگاهی یا تجربه تعغیر میکنه منتها باید همسو باشید و بین تو من و تو نباشد .یعنی بگین تو گفتی تو کردی یا من گفتم من کردم که میشد خود گرایی ...تفاهم یعنی باهم انجام دادن اگر بد بود یا خوب بود بپذیریم 

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
2706