2733
2734
عنوان

تجربه شیمی درمانی

| مشاهده متن کامل بحث + 772 بازدید | 68 پست
تکلیف شوهرت چی میشه  چطور طاقت میاره ؟ حواست بهش هست؟ کاش خواهرتو ببری شهر خودت

گلم اونقدر خواهرم اذیت شده کمک لازمه خداروشکر شوهرمم همکاری میکنه من در رفت و آمدم مامانم که کلا پیششه منو خواهرم نوبتی میریم میایم شوهرم بابچه م یاباهمن یا میرن خونه بابام یاباباش یا بابچه خواهرمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حرفاتون واقعا به دلم نشست ان شالله هرچی از خدا میخواین بهتون بده خدا عزیزانتونو واستون حفظ کنه ماهم ...

باورت رو قوی کن ک خوب میشه حتی شده تلقین کن ک شکست ب یقین برسه

اره خوب کاری میکنی همه چی عادی باشه حتی نوع حرف زدنتونچون اگ گریه زاری بشه اون میترسه میگ وای ینی چ بلایی سرم اومده 

اما اگ نرمال برخورد کنین میگ خوب پس چیزی نیست حل میشه 

ولی تا میتونی بگید و بخندید  و شوخی کنید و برقصید واقعا جدی میگم خیلی تاثیر داره

حتی من برای مامانم ی بازی مزرعه نصب کردم 

مامانم چون بیکار بود نمیتونست کار خونه انجام بدع سرگرم  بازی میشد 

همین باعث شد ک متوجه گذشت زمان نشه و شب و روز براش راحتتر بگذره  و 

ببین خواهرت چ بازی ای دوست داره ی بازی اعتیاد آور نصب کن 

ک کلا از دنیای واقعی دور شه 

بیرون هم میره ماسک بزنه هوای بیرون مریضش  نکنه یا یکی سرماخورده  کنارش نیاد 

خدایی اگ رعایت کنین قطعا خوب میشه

یکی از هم تختی هاش  بیشتر از ۷ بار سرطان گرفت  از بس روحیه ش خوب بود 

علم امروز خیلی پیشرفت کرده حتی خارجیا میان ایران 

ایران از نظر پزشکی عالیه 

ممنونم از دعای خیرت  ،خواهرتم خوب میشه ی درصد شک نکن عزیزم 

اما از همسرت هم غافل نشو ، روابطتتون  سرد نشه 

📍یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد/ طلب عشق زه هر بی سروپایی نکنیم🫀🥲🤌🏻
باورت رو قوی کن ک خوب میشه حتی شده تلقین کن ک شکست ب یقین برسه اره خوب کاری میکنی همه چی عادی باشه ...

شکت  ب یقین تبدیل شه

2731
باورت رو قوی کن ک خوب میشه حتی شده تلقین کن ک شکست ب یقین برسه اره خوب کاری میکنی همه چی عادی باشه ...

اگ ی بازی نصب کنه حتی کمتر تو فکر میره 

شاید فک کنی بچه نیست ،

ولی خواهرت ازدواج ناموفق  داشته از طرفی الان مریضه

ممکنه هزار فکر و خیال کنه 

خصوصا نمیتونه کار کنه  بیشتر فکر میکنه 

آدم سالم هم اگ بیکار باشه هزار فکر و خیال میکنه وای ب حال یکی ک تو مریضی هست 

گلم اونقدر خواهرم اذیت شده کمک لازمه خداروشکر شوهرمم همکاری میکنه من در رفت و آمدم مامانم که کلا پیش ...

خوبه فک کردم کمکی نداری، 

در کنار خواهرت ، حواست ب زندگی خودتم باشه 

خواهرت خوب میشه مطمئن  باش دیگ الان سرطان مثل قبلا نیست 

ای بابا .الان چطوره جای دیگ نزده ک؟؟؟

این توضیحات مال پنج شش ماه پیشه متاسفانه دیگه بردیم یه شهردیگه عمل کردن استخوان اطرف اون دندون وچنددندون دیگه رو کلا برداشتن پیوند استخوان زدن گفتن یه تومور خوش خیمه اون قسمتی که برداشتنودادن پاتولوزی بعد ده روز تایید شد که خوش خیم بوده هرچی بوده تموم شده.ولی متاسفانه تا یه کم داشت عوارض جراحیش بهترمیشد باز عود کرد ورم و درد وحشتناک ولی این بار شدیدتر وزودتر پیشرفت کرد چن بار اومدیم رفتیم هربار دکتر یه چیزی میداد ولی افتضاح ترشد مجبوربستر یش کردیم اونقدر فک وچونه ش بزرگ شده بود نمیتونست دهنشوباز کنه.باز عملش کردن این بار کل فکشو درآوردن بعدعمل انتوبه شد بردنش آی سی یو یه ماه اونجابود پگ معده داره هیچی نمیتونیم ازدهان بهش بدیم آوردیمش خونه چون انکولوژیستا قبولش نمیکردن میگفتن سرحال نیست .چن روزه تازه جواب قطعی پاتولوژیش اومده تازه شیمی درمانی شروع شده

2738
تاکی اینجوریه؟    

بله من خودم انجام دادم بسیار شرایط بدیه و گاهی غیر قابل تحمل تب لرز تهوع یبوست یا اسهال درد قفسه سینه معده درد بدن درد هر چی فکرشو کنی داره اما خیلیا تا جلسه سوم اینجورن بعدش خوب میشن اما من تا اخرین جلسه اینجوری بودم 

این توضیحات مال پنج شش ماه پیشه متاسفانه دیگه بردیم یه شهردیگه عمل کردن استخوان اطرف اون دندون وچندد ...

وای الهی چقدر سخت خدا ان شاءالله شفاش بده پدر من تومور بدخیم مغزی داره تازه پرتو درمانیش تموم شده ان شاءالله همه‌مریضای سرطانی شفا پیدا کنن

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
اگ ی بازی نصب کنه حتی کمتر تو فکر میره  شاید فک کنی بچه نیست ، ولی خواهرت ازدواج ناموفق   ...

چون تو آی سی یو ضعیف شده بایدحتما دونفر کمک داشته باشه واسه کاراش بیرون اینا اصلا نمیره فقط توماشین میریم یه چرخی میزنیم برمیگردیم.بازی اصلا به فکرمون نرسیده بود ایده خوبیه .اصلا سمت گوشیش نمیره اصلا ولی چشم به حرفتون گوش میدم

عزیزم خدا به خواهرت سلامتی بده. فک و در میارن،بیمار تو چه شرایطی قرار میگیره؟

ممنونم.نمیتونه خوب حرف بزنه کلا آب دهنش میاد باید تمیزکنی دهنش بازه دیگه قسمت پایین صافه صافه خیلییییی بده خیلی نمیتونه آب دهنشو قورت بده.مخصوصا الان که باز توموره بزرگ شده این بارچسبیده به زیر زبونش طرف راستش زبونشو کج کرده خیلی گناه داره  

2706