2737
2734

چند ماهه از نظر روحی تحت فشارم و انواع اقسام بیماری هارو گرفتم. یک بار قندم افتاده یک بار فشارم جابه جا شده چند بار تنگی نفس و معده و ......

درحالی که از نظر جسمی مشکلی ندارم

فقط و فقط روح دخیله. واقعا فرمانروای بدنه

خودتون رو بزنید به بیخیالی

تا جایی که میتونید برید طبیعت مخصوصا این ۶ ماه رو

حتما جمع بشید با اقوام 

قدر روح لطیفتون رو بدونید🙌

دیبی جان من پگاهم اگر با کاربری دیگه ای هستی بهم پیام بده دلم برات خیلی تنگ شده❤

چرا چیشده

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا،۶ماه

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره
2731

دقیقا منم همینطور شده بودم نصف شب افت فشار میگرفتم آزمایشات خوب بود دکتر گفت افسردگی نداری؟؟گفتم،نمیدونم 

فقط خود آدم میتونه،کمک کنه به خودش

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره
2738
بهار و تابستون با شروع پاییز نمیشه رفت زیاد

وای خداروشکر فکرم رفت جای دور

اگه با این جیزا خوب میشد هیچ کسی پیشروانپزشک و روانشناس نمیرفت 

اینا صرفا راهکار های من بود

هرکسی مختاره دارو هم مصرف کنه

دیبی جان من پگاهم اگر با کاربری دیگه ای هستی بهم پیام بده دلم برات خیلی تنگ شده❤