2737
2739

یه مدنیه 

وقتی اطرافیانو میبینم از غم ناراحتیشون شبا گریه میکنم دعا میکنم 

حتی برای آدمای نی نی سایت ،که نمیشناسمشون 

واقعا دلم میگیره یا برای یکی ازفامیلای همسرم که پیش ما دعواشون شد من اعصابم و داغون بود که دعواشونو دیدم همش براش دعا میکردم 

حتی همین حالا دلم واقعا آتیش میگیره 

انگار باغم دیگران خیلی غمگین میشم وام خودم میدونم 

آیا این مشکله ویرایش من مشکلی پیش میاره ؟

دقیقا مث منی

منم الان تو یه تاپیکی بودم یکی از کاربرا داستان زندگیشو گف هی دارم گریع میکنم 🥹💔

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

, ,شما بااینکار خدا رو زیر سوال میبری به نظرمن...ببین من  یه قانونی دارم برای خودم اینکه اگر کسی رو دیدم که اتفاق بدی براش افتاده از ته دل براش دعای خیر میکنم ورد میشم...چون اگر زیاد بهش فکر کنم جذبش میکنم... لازم بود بیشتر توضیح میدم

ܟ߭ܥ⁧⁧⁧ߊ⁧⁧⁧ࡅ࡙ߊ⁧⁧⁧ܝܝ݅ܝܭܝ⁧⁧⁧ࡅߺ߳ࡉ🌱
2740
 , ,شما بااینکار خدا رو زیر سوال میبری به نظرمن...ببین من  یه قانونی دارم برای خودم اینکه ...

خودمم همین به خودم میگم 

میگم دلسوزی زیاد باعث میشه همه اتفاق برای من بیفته 

دست خودم نیست انگار آوار میشه روسرم 

وحس میکنم دردغمشو میفهمم

خودمم همین به خودم میگم  میگم دلسوزی زیاد باعث میشه همه اتفاق برای من بیفته  دست خودم نی ...

هر وقت دیدی ناراحتی بگو من از خدا که برای بنده هاش دلسوزتر نیستم  خدایا کمکشون کن ... دیگه  مروندشو تو ذهنت ببند

ܟ߭ܥ⁧⁧⁧ߊ⁧⁧⁧ࡅ࡙ߊ⁧⁧⁧ܝܝ݅ܝܭܝ⁧⁧⁧ࡅߺ߳ࡉ🌱
2706