2737
2734

بچها من هرچی خوب میشم اصلا فایده نداره یذره که رو میدم میبینی ازجلو همه بشقاب برمیداره تومهمونی الا من یا مثلا دارم باهاش حرف میزنم بادستم بهش زدم خودشو زده به اون راه بایکی دیگه حرف میزنه اعصابم داغون شد ولی منم محل سگ ندادم باهاش خدافظی هم نکردم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وا اون از تو بزرگترم هست که چرا مثل بچه ها رفتار میکنه 

قبول داری رفتارش بده؟ بدتراینکه چندین باراین کارارو کرده بعدوقتی اینکارارو میکنه شوهرمم میبینه بقیه هم میبینن خودشونو میزنن به اون راه یانمیفهمن فقط من خودم میسوزم

قبول داری رفتارش بده؟ بدتراینکه چندین باراین کارارو کرده بعدوقتی اینکارارو میکنه شوهرمم میبینه بقیه ...

آره رفتارش بده واقعا آخه مگه باهات دشمنی داره خوبه زن دادششی چرا اینجوری میکنه آخه 

فرشته کوچولو💫🧚‍♀️

اسی جاریه منم اینشکلی وقتی دارم حرف میزنم  یهو میبینی قیافه گرفته برام منم تصمیم نیگیرم از دفعه بعد سگ محلش کنم دفعه بعد ک رو نمیدم هووشو میماله بهم بعد باهام هم صحبت میشیم دوبلره روزی از نو.......دیگ میخام چه بااام بحرفه چه نحرفه اصن هم کلام نشم باهاش بلکه عبرت بشه براش کسخله

اسی جاریه منم اینشکلی وقتی دارم حرف میزنم  یهو میبینی قیافه گرفته برام منم تصمیم نیگیرم از دفعه ...

اخه جالب اینجاس خودش اومد پیشم نشست بع باهاش حرف میزدم خودشو میزد به اون راه

2740
اخه جالب اینجاس خودش اومد پیشم نشست بع باهاش حرف میزدم خودشو میزد به اون راه

ببین اینا یه چیزی تو ما میبینن حسودی میکنن نمیدونن چه رفتاری داشته باشن ...دیگ قسم خوردم هرچندم، پیش قدم باشن باز محلش نزارم ......یا دیدی هرچییییی ک میخای فقط سعی داره برعکسشو بگه؟؟؟ من اولا بحث نمیکردم میگفتم اوکی هرچی تو بگی ولی اینبار با اینک ادم حسابش میکنم هیچ کمم نمیارم فک کرده کیه عنتر خانوم 

ببین اینا یه چیزی تو ما میبینن حسودی میکنن نمیدونن چه رفتاری داشته باشن ...دیگ قسم خوردم هرچندم، پیش ...

اره دقیقا منم هرچی میگم اون برعکسشو میگه حیف فامیل خودمم نیس وگرنه میشستم میذاشتمش کنار تاپاله رو

اره دقیقا منم هرچی میگم اون برعکسشو میگه حیف فامیل خودمم نیس وگرنه میشستم میذاشتمش کنار تاپاله رو

خخخخخ اصن ارزششو ندارن ادم خودشو عصبی کنه بیخیال ....فقط تا میتونی تیپ بزن و رابطتو با همسرت خب کن موقع حرف زدنم با ناز بحرف با این تکنیکا خودشون اتیش میگیرن دیگ به شستشو شدن نیازی نییس

چقدر بعضیا رفتار دوقطبی و بچگانه ای دارن اه ببین کلا دیگه باهاش کاری نداشته باش اگه سلام کرد هم جواب بده و برو یه جایی خودتو مشغول کن چشمت بهش نیوفته اعصابت خورد بشه

گر قیامت قصه باشد من کجا بینم تورا؟
خخخخخ اصن ارزششو ندارن ادم خودشو عصبی کنه بیخیال ....فقط تا میتونی تیپ بزن و رابطتو با همسرت خب کن م ...

اینکا را رو من میکنم همیشه جوری که اینبار  جاری و خواهرشوهر از حسادت یه دعوای زرگری باهام راه انداختن ... اممما آبروشون تو خانواده رفت چون بی دلیل بود

ܟ߭ܥ⁧⁧⁧ߊ⁧⁧⁧ࡅ࡙ߊ⁧⁧⁧ܝܝ݅ܝܭܝ⁧⁧⁧ࡅߺ߳ࡉ🌱
چقدر بعضیا رفتار دوقطبی و بچگانه ای دارن اه ببین کلا دیگه باهاش کاری نداشته باش اگه سلام کرد هم جواب ...

شوهرم رفتارای اونو میبینه همیچی نمیگه خودشم به اون راه میزنه اما تاببینه من یذره کم محلی میکنم سریع میفهمه یااحتمالا پیشش غرمی نن مادرشوهرمینا اونم بامن بدمیشه خیلی دوس دارم همشونو خفه کنم یا چاقو بکنم توشکمشون🥲بعد خاله هاش یاعمه هاش بامن گرم میگیرن زورش میاد همش خودشو میندازه وسط که برن بااون حرف برنن قشنگ اخماش میره توهم

2706