2737
2739
عنوان

پرستار یا دانشجو پرستاری داریم ؟؟؟

131 بازدید | 19 پست

خیلی استرس دارم .شب هایی که صبحش کارآموزیه مثل امشب تا صبح خوابم نمیبره 🥺 

یعنی میشه این استرس یه روزی تموم شه

ترم ۴ ام هنوز سوند ،بخیه  انجام ندادم و استرس دارم هیچی احساس میکنم بلد نیستم  

برا آرامشم دعا کنین دعا کنین پرستار خیلی خوبی بشم 🥲🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حق داری واقعا سخته🫠🫠

بهش فکر میکنم دلم غش میره

روله لرم❤️ ای کاش بدونید چقدر ازتون بدم میاد ای کاش بدونید چقدر نفرت انگیزید هرچقدر هم سعی کنید با رسانه خودتونو خوب جلوه بدید شاید عده ای گول بخورن ولی بیشتریا میدونن چه ذاتی دارید"نپرسید که کیارو میگم"
2731
2738

همه ی اینایی میگی من تا ۹ ماه شروع کارم انجام ندادم کل کارم شده بود سفتر رقیق کردن و پنتازول و مترونیدازول و سیپرو دادن به مریض بعدش رفتم ای سی یو بازم ازین کارا کم پیش اومد  برام تو کلللل یه سال ای سی یوم یه بار سوند گذتشتم اونم چون همکارم پر کار بود رفتم به جاش کار کنم کمکش کرده باشم

یک سال و نیمه پرستارم استرس اینکه نتونم کار کنم تو جونمه  ت  ک دانشجویی چیزی نیس

من حتی به فکر انصرافم افتادم ولی به روزایی که حالم خوبه فکر میکنم منصرف میشم ولی می‌دونم این استرس یه جایی نابودم میکنه

من حتی به فکر انصرافم افتادم ولی به روزایی که حالم خوبه فکر میکنم منصرف میشم ولی می‌دونم این استرس ی ...

تا وقتی طرحی ای باید همکارات یادت بدن

پرستار بشی دو ساااال باید طرح بگذرونی الکی ک طرح رو نذاشتن گذاشتن تا کار یاد بگیری وگرنه اجباری نبود

من حتی به فکر انصرافم افتادم ولی به روزایی که حالم خوبه فکر میکنم منصرف میشم ولی می‌دونم این استرس ی ...

بلد نباش تا وقتی طرحی ای بلد نباش عب نداره وقتی عب داره رسمی سابقه بالا باشی ابهتت بره زیر سوال 

وگرنه ده سال سابقه هم داریم کار یاد ندارن از همکارشون میپرسن

همه ی اینایی میگی من تا ۹ ماه شروع کارم انجام ندادم کل کارم شده بود سفتر رقیق کردن و پنتازول و مترون ...

منم تو این سه ترمی که بیمارستان بودم فقط دارو دادم و از کارایی مثل سوند،بخیه و آتل و... فرار کردم 

تا وقتی طرحی ای باید همکارات یادت بدن پرستار بشی دو ساااال باید طرح بگذرونی الکی ک طرح رو نذاشتن گذ ...

والا برا ما اینجوری نبود تو طرح از اول باید خودمون کار میکردیم تازه چند برابر بقیه

2706