2737
2734
عنوان

تولدت مبارک شهید ابراهیم هادی +عکس حاجت دارا بیاید تولده😍

| مشاهده متن کامل بحث + 705 بازدید | 70 پست
تروخدا بگید چه جوری متوسل شم به این شهید چه جوری دعا کنم که برآورده شه  من اصلا نمیشناسم ایشون ...

شماتهرانی؟

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
چطور صلوات نذرشون کنم که حاجت بگیرم؟ اعتقاد خاصی ندارم صرفا میخوام امتحان کنم

اگر تهرانید فردابیاید مزار یادبودشون

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شماام حاجت روابشی ان شاالله بخاطر شهید رعایت کنید

کاش یک سری می‌فهمیدند نباید بحث های الکی و بیارن تو تاپیک مردم از اولم بهشون گفتم ادامه ندید

بروهئ لٛوْرستان چشم و چراغ ايران🦋یه صلوات بفرست به عشقم برسم ❤من شاید عالی نباشم اما حداقل ؛ فیک نیستم،زندگی‌‌دقیقاازهمان‌جایی‌شروع‌میشود،که یک نفر می‌خندد و خنده او با دیگران فرق دارد🤍یک عدد چال گونه دارم😉اهنگ نازی نازی امشب دلم مست توعه رو پیشنهاد میکنم گوش بدید💙🦋😂یک عدد دهه ۸۰تادی میگم ۸۰ اما ما از نسلی سخت بوجود آمده ایم از جنس زلزله سیل  تحریم اقتصاد کرونا و خیلی چیزای دیگه اما آرزوهامون قشنگه چون خدا قشنگ نوشته🦋💙بعد از خدا اصالتم را میپرستم اصالت مارا موزه ها فریاد می‌زند کوروش کبیر لُر بختیاری💙🦋
2738

برادر شهیدم تولدت مبارک برام دعا کن معلم بشم و برای سعادت همسرم دعا کن

پناه برتو که بی صدا مرامیشنوی.. •الله•♥️                            آنچه مرا به درد آورد ، مرا ساخت 🤍

هزار بار ازش خواستم و نداده چرا همه میگن حاجت میده؟ من حتی خدا صدامو نمیشنوه دیگه ابراهیم هادی ک جای خودشو داره... (امضام)

...💔🥺 میشه برام دعا کنی دوباره باردار بشم و سقط نشه؟ دعاکن دوقلو باشن سالم ب دنیا بیان🥺 باهمون جنسیتی که ارزوشو دارم🥲 من حق دارم چیزی رو ک عاشقشم ب دست بیارم خدایا کمکم کن❤️‍🩹❤️‍🩹
هزار بار ازش خواستم و نداده چرا همه میگن حاجت میده؟ من حتی خدا صدامو نمیشنوه دیگه ابراهیم هادی ک جای ...

خدایی توسل به حضرت علی اصغر کردی؟

داداش ابراهیم که پیش خدا آبرو داری

شفای همه مریضا و رفع گرفتاریا

گره از مشکل برادر شوهر وخواهر شوهرم بازبشه 

خواهرشوهرم حکم طلاقش صادر بشه

برادرش همین امسال ازدواج موفق داشته باشه

2706