2733
2734

شب جمعس و شب استجابت دعا 

تولد داریم تولد شهید مهربوننون ابراهیم هادی اخ که تو چقدر حاجت میدی 💔برات فردا میخوام شکلات پخش کنم تو مدرسه 💔تولدت مبارک 🤍

یه صلوات میفرستید به نیت اینکه عشقم صاحب مغازش باهاش کنار بیادبا قیمت کم و از اینجا جایی نره و همینجا قرار داد ببنده بفرستید ❤

حاجتتانوتو بنویسید شهید ابراهیم هادی بخواید ازش🤍

بروهئ لٛوْرستان چشم و چراغ ايران🦋یه صلوات بفرست به عشقم برسم ❤من شاید عالی نباشم اما حداقل ؛ فیک نیستم،زندگی‌‌دقیقاازهمان‌جایی‌شروع‌میشود،که یک نفر می‌خندد و خنده او با دیگران فرق دارد🤍یک عدد چال گونه دارم😉اهنگ نازی نازی امشب دلم مست توعه رو پیشنهاد میکنم گوش بدید💙🦋😂یک عدد دهه ۸۰تادی میگم ۸۰ اما ما از نسلی سخت بوجود آمده ایم از جنس زلزله سیل  تحریم اقتصاد کرونا و خیلی چیزای دیگه اما آرزوهامون قشنگه چون خدا قشنگ نوشته🦋💙بعد از خدا اصالتم را میپرستم اصالت مارا موزه ها فریاد می‌زند کوروش کبیر لُر بختیاری💙🦋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تولدت مبارک برا ماهم دعا کن لطفا💙🌱

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱

خدایا ب آبروی داداش ابراهیم ک پیشت آبرومنده اول تعجیل کن تو ظهور امام زمان و هرجا ک هست سلامت باشه

دوم حاجت کندی همه حاجت دارا

شفای همه مریضا

گره همه گرفتار باز بشه

خدا نگهدار عزیزان همه مون باشه بچه ها و خانواده منم حفظ کنه

فردا عمل بینی دارم عمل راحت باشه و نتیجه ش بی نقص😭😭😭

2740
دعا کن یکسال دیگه صابخونه اجازه بده اینجا بمونیم  برات صلوات فرستادم

انشالله انشالله 

بروهئ لٛوْرستان چشم و چراغ ايران🦋یه صلوات بفرست به عشقم برسم ❤من شاید عالی نباشم اما حداقل ؛ فیک نیستم،زندگی‌‌دقیقاازهمان‌جایی‌شروع‌میشود،که یک نفر می‌خندد و خنده او با دیگران فرق دارد🤍یک عدد چال گونه دارم😉اهنگ نازی نازی امشب دلم مست توعه رو پیشنهاد میکنم گوش بدید💙🦋😂یک عدد دهه ۸۰تادی میگم ۸۰ اما ما از نسلی سخت بوجود آمده ایم از جنس زلزله سیل  تحریم اقتصاد کرونا و خیلی چیزای دیگه اما آرزوهامون قشنگه چون خدا قشنگ نوشته🦋💙بعد از خدا اصالتم را میپرستم اصالت مارا موزه ها فریاد می‌زند کوروش کبیر لُر بختیاری💙🦋

نذرت قبول 

منم اگه آرزوم برآورده بشه نذر میکنم تو حرم امام رضا کیک یزدی پخش کنم 

ان شا‌الله این شهید بزرگوار شفاعت و پادرمیانی بکنن برام پیش خدا

هعی خدا ینی میشه

برای سلامتی و عاقبت بخیری خودت یه صلوات بفرست⁦⁦♡⁩

امضام، خسته شدم از بس چندین سال، هر ماه پری میاد

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
2706