2733
2739

امروز رفتیم یه جای سرسبز که یک چشمه کوچیک داشت اب دقیقا از دل کوه میومد بیرون 

ولی ولی تنها چیزی که باعث شد از رفتنم لذت نبرم اشغال و پلاستیکایی بود که اونجا بودن واقعا داشتم احساس میکردم ما به خدمون میگیم انسان ؟؟!

اخه چرا ؟

یه نایلون بزرگ دور یه درخت پیجچیده بود کلا را مجرای تنفس ورسیدن اب به ریشش وتنش رو گرفته بود

ای کاش ای کاش یه سازمانی صورت میگرفت همش میرفتن برای تمیز کاری طبیعت وهشدار اشغال نریختن به گردشگران من ارزومه عضو چنین جایی بشم

اینم یه عکس از آسمان پاک بیکران خدا تقدیم نگا شما 🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به به عجب هوایییی واقعا تاسف آوره خودم دختر شمالی ام و از این صحنه ها زیاد میبینم..‌‌.‌

اره واقعا 

راستش تمیز کردن  طبیعت برام عار نیست ولی زمانایی که عمیق فک میکنم خودم تنهایی چیکا میتونم بکنم مگه از یک دست صدا درمیاد ؟!

نمیدونم واقعا اون گیاه ها ودرختان زنده اند جون دارن اخه چرا 🤦🏻‍♀️

2731
ای جانم همیشه به خوشی 🤍 دقیقا ، طبیعت برا لذت بردنه نه آشغال ریختن

خیلی ممنونم 

بخدا قسم یعنی اونقد زباله بودن دوست داشتی تا شب فقط اشغال جمع کنی اونقد چهره طبیعت رو بهم زده بود

اره واقعا  راستش تمیز کردن  طبیعت برام عار نیست ولی زمانایی که عمیق فک میکنم خودم تنهایی ...

تو کلاردشت خیلی زیاد 

سراوان خیلی اوضاع خیته

اصلا آدم دلش میگیره..... آه این طبیعت مارو میگیره تا کی قراره بیخیال باشیم:((((((

برای ظهور امام زمان صلوات بفرستتتتتتتتتت🌱
2740