2733
2734
عنوان

وقتی آدم بدونه...

69 بازدید | 13 پست

وقتی آدم خودش میدونه. که هم خودش هم بچش یه عیب هایی دارن ک قابل پوشوندن نیستن. واقعا دیگ دفاع کردن بی معنی میشه.. این یعنی واقعیت قبول نداشتن... منم دارم میسوزم از مشکلاتی ک دارم ولی هیچ غلطی نمیتونم بکنم در قبال برخورد آدمها... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پس من چی بگم بچم خودم رو هم زجر میده زندگیم رو هم جهنم کرده با رفتارش با حرکاتش

یه وقت هایی آدم میگه کاش از آینده خبر داشتم. اونوقت زجر و جهنم و اون دنیا رو به جون دل میخریدم.تو سن پایین خودمو برا همیشه خلاص میکردم. ک حضورم باعث بدبختی یه عده دیگ نشه. 

یه وقت هایی آدم میگه کاش از آینده خبر داشتم. اونوقت زجر و جهنم و اون دنیا رو به جون دل میخریدم.تو سن ...

بچه من مریض هست هر کی ببینه متوجه شاید نشه میگن بی ادبه من تربیت نکردم چون ظاهرش نشون نمیده هرروز هر چند ساعت دارو میدم که آنچنان فایده نداره خونه اذیت بیرون اذیت آبرو ریزی می‌کنه اصلا احساسات خستگی ناراحتی نمی‌فهمه درکدنداره 

یه وقت هایی آدم میگه کاش از آینده خبر داشتم. اونوقت زجر و جهنم و اون دنیا رو به جون دل میخریدم.تو سن ...

منم میگم خدایا من بمیرم بچم خوب سه گاهی عصبانی میشم میگم خدایا خیر نبینه نفرینش میکنم روز نیست آرزو مرگ نکنم آخه دنیا که دل خوش نداشته باشی آرامش تو خونت نباشه به چه کار میاد اینهمه بارداری بچه داری زحمت امیدم تا امید شده از ش از ایندش

2740
بچه من مریض هست هر کی ببینه متوجه شاید نشه میگن بی ادبه من تربیت نکردم چون ظاهرش نشون نمیده هرروز هر ...

نمیدونم چی باید بگم. دلم خیلی گرفته. تو همین گرفتگی از خدا میخوام خودش بهترین ها رو براتون رقم بزنه... 

اگر مشکل بچت ظاهری هست وجسمی خودت به عنوان مادر تو ذهنش نکن که چیزی کم هست ونگاه بقیه برات مهم نباشه من چی بگم مشکل عملکردمغز هست دادمیزنه شلوغ می‌کنه همسایه ها شامی اند خونم میدان جنگه 

منم میگم خدایا من بمیرم بچم خوب سه گاهی عصبانی میشم میگم خدایا خیر نبینه نفرینش میکنم روز نیست آرزو ...

دقیقا همین ترس آینده. دل آدمو به درد میاره.... انگار درختی ک بعد از سالها بفهمی بی ثمر

دقیقا همین ترس آینده. دل آدمو به درد میاره.... انگار درختی ک بعد از سالها بفهمی بی ثمر

من الان بهش رسیدم میگم خدایا این همه امید داشتم این همه شب نخوابی این همه بچه داری زاییدن بارداری چی میشه پس 

چجوری سربازی بره ازدواج کنه و...

نمیدونم چی باید بگم. دلم خیلی گرفته. تو همین گرفتگی از خدا میخوام خودش بهترین ها رو براتون رقم بزنه. ...

ممنون از دعای قشنگت هم چنین شما 

اگر دوست داشتی تو خصوصی بهم بگو مشکلش چیه 

کاری که بر نمیاد فقطدرد دل آدم رو شاید سبک کنه