2737
2739
عنوان

ازدواج

101 بازدید | 22 پست

سلام خانما من دو ماه با یه پسر دوستم که میگه شرایط ازدواجو نداره ولی خودش اول حرف ازدواجو زد بعد الان میگه صبر کن تا شرایط مالیم جور بشه ولی من شرایط دوستیم جوریه که هر موقع قرار میزارم کلی حرف میشنوم از خانوادم ولی خانوادم با ازدواج موافقن خواستگارم چند دفعه اومده رد کردم ولی اصن تو حرفاش اطمینانی ندارم میگه الان چک دارم نمیتونم خواستگاری بیام باید خونه بگیرم . از طرفی من بهش گفتم شرایط منم سخته نمیتونم قرار بزارم ادامه دادن سخت شده

خوب دیگ تمام شد رفت باخواستگارات ازدواج کن ایشون شرایط نداره دیگ

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقد شما دخترا ساداید عقل تو کلمون هست شک دارم قصد پسرا سو استفاده عمرا بیاد خواستگاریت خودتو بدبخت نکن چرا رد می کنی کسی که بخواد نمیگه نمی تونم یا بیا باهام در ارتباط باش میاد خواستگاری

2728
خوب دیگ تمام شد رفت باخواستگارات ازدواج کن ایشون شرایط نداره دیگ

از طرفی تا میخوام تمومش کنم منو احساسی میکنه دلم براش میسوزه میگه تو زندگیش سختی کشیده 

از طرفی تا میخوام تمومش کنم منو احساسی میکنه دلم براش میسوزه میگه تو زندگیش سختی کشیده 

عقلتو بکار بگیر

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
چقد شما دخترا ساداید عقل تو کلمون هست شک دارم قصد پسرا سو استفاده عمرا بیاد خواستگاریت خودتو بدبخت ن ...

همش میگه صبر کن حتی حاظر نمیشه بیاد خواستگاری خودشو ثابت کنه تو عمل که منو میخواد

2738
همش میگه صبر کن حتی حاظر نمیشه بیاد خواستگاری خودشو ثابت کنه تو عمل که منو میخواد

چقد سادی الان بلاکش کن ولا بدبختی دیدم که میگم دختر رو بعد ۷سال ولش کرد که دیگه سنش بالارفت بو. پیرمردان خواستگارش بودن

چقد سادی الان بلاکش کن ولا بدبختی دیدم که میگم دختر رو بعد ۷سال ولش کرد که دیگه سنش بالارفت بو. پیرم ...

منم به اینا فکر میکنم میترسم به پاش بمونم بعد با یه بهانه ولم کنه

2706