2733
2739

همیشه چکاب میدادم سونو و آزمایش، سالم سالم بودم و پریود منظم و عالی .

قبلا شده بود اورژانسی بخورم و مشکلی پیش نیاد ولی دی ماه که خوردم دیگه تا الانا هم پریود نشدم و نمیشم . (حامله نیستم)

رفتم سونو گف کیست سه سانتی داری . من سه چهار ماهه که پریود نمیشم بچه ها . و الان بچه میخام و دیگه نمیشه . از گریه خوابم نمیبره و همش دارم خودمو سرزنش می کنم که چرا قرص خوردم . لطفاً برام دعا کنید 🌷❤️

و حتی اگه احتمال بارداری میدید ، از این قرص کوفتی نخورید . 

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم اتفاقیه که افتاده با گریه درست نمیشه 

حتما تحت نظر متخصص کیستتو درمان کن 

از اونور ورزش هم بکن 

انشاءالله به زودی باردار میشی

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️

اورژانسی در سال بیشتر از دو سه بارنباید مصرف بشه.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
2740

قرلر نیست چون شما خوردی و این مشکل براتون پیش اومده برای همه پیش بیاد 

کی میخوایم بفهمیم بدن هر کسی با کس دیگه متفاوته و قرار نیست همه یه جور و یه شکل مشکل پیدا کنن 

عضو گروه بامداد خمار💎💎💎وزن اولیه ۶۷💎💎💎قد ۱۶۷💎💎💎وزن هدف۵۷
اورژانسی در سال بیشتر از دو سه بارنباید مصرف بشه.

همین اندازه مصرف کردم .

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
قرلر نیست چون شما خوردی و این مشکل براتون پیش اومده برای همه پیش بیاد  کی میخوایم بفهمیم بدن ه ...

ممکنه برا هرکس پیش بیاد .

عزیزم اتفاقیه که افتاده با گریه درست نمیشه  حتما تحت نظر متخصص کیستتو درمان کن  از اونور ...

عزیزم من ورزشکارم هرروز بخدا ورزش می کنم یک ساعت

2706