2733
2734

من شنیده بودم خیانت و اینطور چیزارو ولی تا حالا مردی که هم زن داشته باشه هم دوس دختر از نزدیک ندیدم و اولین بار بود میدیدم

این ماجرا واس خیلی وقت پیشه و ب علت عدم افشای اطلاعات یسری چیزاشو عوض کردم

اقا من دانشجوی پرستاری بودم الان فارغ شدم. بعد باید میرفتیم از بیمارا شرح حال میگرفتیم.استادمونم گیر داده بود کل شرح حالو باید بگیرین

یساعت باید میپرسیدی ک ضرب المثل تعریف کن و حافظه دور وونزدیک و اینطور چیزارو میسنجیدیم

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

خب

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅سونوهام دو بار گفتن پسر ولی انومالی گفت دختر با اینکه باورم بهم ریخت ولی خدا رو شکر بچه سالم دارم و دخترم یه خواهر شاید خواست خدا  این بود💞 تو ۱۸ هفته تیکر از ابی به صورتی تغییر دادم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

لایک🌹

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          

حالا این بخشی ام ک بودیم پایین شهر بود و همه تصادفی بودن 

بیمارستانا حتی بالاشهر پایین شهرشونم فرق میکنع

بالا شهر میری طرف مثلا تصادف میکنه انگشتش میشکنه میارنش

پایین شهر میری کلا پیچ و پلاکه از بالا تا پایینش تو گچ و فلزه

حالا اینام همشون تو فلز بودن و پین داشتن

یکیشون مغزش ضربه دیده بوددمیگفتم اللن روزه یا شب ۵ دقیقه طول میکشید لود بشه تا جواب بده.خدا منو ببخشه ولی خندم میگرفت خیلی خودمو کنترل میکردم نخندم.البته نگران نباشین خوب میشد موقتی اینطور شده بود

خلاصه ی مرده بود کل بدنش پین و پلاک بود تمام استخونای ترقوش و اینا شکسته بود

من رفتم بالا سر این گفتم ی ضرب المثل بگو گفت ولمون کن گیرمون اوردیا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2740

منم گفتم بگو دیگ گفت حوصله ندارم نمیبینی ناقص شدم

گفتم مثلا یجایی اتیش بگیره چیکار میکنی( قضاوت بیمارو میسنجن) اونم گفت زندگیم اتیش گرفت دیگ عشقم تو تصادف فوت شد همه زندگیم

گفتم خدا رحمت کنه خیلی سخته ادم خانومش فوت کنه 

گفت ن خانومم نبود ک دوس دخترم بود :/

بعد زنش همونجا میومد خیلی جوون و خوشگل بود

نمیدونم خبر داشت شوهرش خیانت کرده یا نه

ولی با دوس دختره بیرون بودن چپ کرده بودن

1
5
10
15
20
25
30
35
40

معتادم بود میومد بخشو به فحش میکشید فحش ناموسی بدجور میداد بعد با من دوست شده بود بمن میگفت ابجی بیا نجاتم بده اینا ب دادم نمیرسن منم الکی میکفتم باشه میرم میگم بهشون تو اروم باش 

حالا من ی دانشجو ساده بودم خود بیمارستان مارو ادم حساب نمیکرد😂

یبارم اومدم کیسه ادرارشو چک کنم سوراخ بود جیشش ریخت رو دستم گفتم اه سوراخ بود

گفت بله دیگ پرستار میشی این چیزارم داره😐😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من یادمه وقتی مجرد بودم (دهه شصتی هستم) تو مدرسمون یه شماره پخش شده بود و دخترا بهش زنگ میزدن اون موقع موبایل نبود به خط ثابت زنگ میزدن شماره ی یه رضا نامی بود که زن و بچه داشت و خیلی از دخترا زنگ میزدن باهاش حرف میزدن حتی یه بارم به من گفتن زنگ بزن باهاش حرف بزن منم زنگ زدم و زنش التماس میکرد میگفت زنگ نزنین این زن و بچه داره و... 

الان ی تاپیک دیدم یادش افتادم 

یادش بخیر

امیدوارم ترک کرده باشه و دیگ خیانت نکنه ب زنش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من یادمه وقتی مجرد بودم (دهه شصتی هستم) تو مدرسمون یه شماره پخش شده بود و دخترا بهش زنگ میزدن اون مو ...

بدبخت :(((

ن این اولین مواجهه من با مرد خیانتکار بود

ولی خب بدجور کارما زده بود ب کمرش

دختره ک فوت شده بود خودشم از سرش تا کمرش تو پین بود و کلی چیزی بهش وصل بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الان ی تاپیک دیدم یادش افتادم  یادش بخیر امیدوارم ترک کرده باشه و دیگ خیانت نکنه ب زنش

انشا الله . شبگرد جان اینا اکثرا  اختلال روحی دارن وتو شیدایی ان تو دوقطبی ها آمار خیانت وعشق وعاشقی با وجود تاهل خیلی بیشتره اعتیادشون هم بخاطر دوران افسردگیشونه  متاسفانه 

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          
انشا الله . شبگرد جان اینا اکثرا  اختلال روحی دارن وتو شیدایی ان تو دوقطبی ها آمار خیانت وعشق و ...

پایین شهر این چیزا عادی بود اکثرا معتاد بودن تریاک میکشیدن خیانت و فحشا و اصن نمیدونی خیلی بد بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706