2733
2734
عنوان

بچممم‌‌ ..کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 766 بازدید | 79 پست
چی بگم بخدا دارم دیوانه میشم 

وقتی ما بیمارستان بودیم همه زنگ میزدن میگفتن ببر گلوشو ببینن منم ک تجربه نداشتم گوش نمیدادم آخر همسایمون آدرس داد بعد بیمارستان بردم بچه ازین رو ب اون رو شد.انشاله بهتر بشه

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعاااا؟ ببینم اگه تا صب بهتر نشه میبرمش

آره بخدا

نمیدونم ترکی میدونی یانه ولی داماغشم صاف کرددخترم شیر خورد بچم 5 ماه لب ب شیر نمیزد بازور میدادم

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....
2731
کدوم شهرین شما؟

ما اطراف اسلام شهریم.نسیم شهر میشناسین؟

ما مشهدیم  جایی نمیشناسم ببرم

پرسو جو کن از سن بالا ها حتما جایی هس.دخترم انقد اسهال میشع زنه از گلوش رد میکنه اسهال قط میشه

دخترمن پارسال بخاطراسهال بستری شد

گفتن شیرینی جات ندم آبمیوه وشکلات اینجورچیزا

سماق توبرنج 

ماست پروبیوتیک گفتن بدم بایه پودربودگفتن توماست بریزم بدم بخوره

شربت زینک پلاس دادن گفتن زینک شکمشوجمع میکنه وتقویتشم میکنه

پودرپلانتاژل هم دادن گفتن بریزم توآب گرم بعدباقاشق بدم بخوره 

2738
آره

من میخواستم بچموببرم حدودیه هفته س خیلی اب ازدهنش میادوبدغذاشده ودستشوییش زیادشده وموقع غذاخوردن بعًی وقتا اوق میزنه انگارچیزی گلوش گیرکرده باشه نمیدونم کجاببرم که مطمئن باشه،اینجایی که شمامیشناسین تیکه رو رد میکنن یافوت میکنن درمیاد؟مطمئنه؟

من میخواستم بچموببرم حدودیه هفته س خیلی اب ازدهنش میادوبدغذاشده ودستشوییش زیادشده وموقع غذاخوردن بعً ...

رد میکنه آره دسش سبکه شما کجا زندگی میکنین

2706