2737
2734

اونم بخاطر مادرم یعنی رفتارهایی کرده که دل اون برام بسوزه من نمیدونم چرا بعضی مادرها فکر میکنند باید از این اسم مادری سو استفاده کنند چرا فکر میکنند آه مادر فقط میگیره 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
چکرده

تازه زایمان کردم به جا اینکه کنارم باشه ولم کرد فقط دوروز اونم با کلی غر زدن اومد ولی خیلی با کارهاش رفتارهاش اذیت مون میکنه 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم خوبی نی نی خوبه مادر منم نمیتونست بیاد پیشم چون پادرد داره فقط سه روز اومد شبم می‌رفت خونش شاید مادرت نمیتونه به نظرت میاد که به فکرت نیست 

خدایا محرمی نیست که مرهم بنهد بر دل من  جز تو ای دوست که خود محرم اسرار منی
2742
عزیزم خوبی نی نی خوبه مادر منم نمیتونست بیاد پیشم چون پادرد داره فقط سه روز اومد شبم می‌رفت خونش شای ...

خوبم عزیزم تو خوبی نه گلم من مامانم مشکلی نداره البته نمیشه کسی زور کرد ولی من ناراحتم که مادرم جلو مادر شوهرم یه بحث هایی و حرف هایی زده که خجالت کشیدم 

عزیزم خوبی نی نی خوبه مادر منم نمیتونست بیاد پیشم چون پادرد داره فقط سه روز اومد شبم می‌رفت خونش شای ...

عزیزم تو بخیه هات جذب شدن خونریزی داری یا قطع شده ؟

خوبم عزیزم تو خوبی نه گلم من مامانم مشکلی نداره البته نمیشه کسی زور کرد ولی من ناراحتم که مادرم جلو ...

ممنون خوبیم غصه نخور مهم اینه خودتو نی نی سالمین این چند روز سخت رو هم بدون حمایت کسی از پسش بر اومدی مادرتم اشتباه می‌کنه جلوی مادر شوهرت از شما و زندگیت حرف میزنه حرف دلتو به مادرت بزن بگو از دستش ناراحت شدی ولی نمیدونم قبول داری یا نه همون که میگن دوری و دوستی شما فکر کنم دور از خانواده بودی عزیزتر بودی من خودم چند سال پیش که از روستا اومدم شهر از دست همین حرفو حدیثا اومدم درسته دورم البته فاصلمون زیاد نیستا ولی نمیتونم مثل اون موقع ها هر روز برم دیدن مادرم یا خواهرام یا خانواده شوهرم خیلی راحت ترم و از حاشیه دورم

عزیزم تو بخیه هات جذب شدن خونریزی داری یا قطع شده ؟

انگار جذب شده خونریزی هم بعضی روزا خونابه دارم احساس میکنم عفونت دارم داروامو سر موقع نخوردم خیلی کمر درد دارم به کمر می‌خوابم به زور رو پهلو میشم 

2740
ممنون خوبیم غصه نخور مهم اینه خودتو نی نی سالمین این چند روز سخت رو هم بدون حمایت کسی از پسش بر اومد ...

اره بخدا همیشه خدا راشکر میکنم 

انگار جذب شده خونریزی هم بعضی روزا خونابه دارم احساس میکنم عفونت دارم داروامو سر موقع نخوردم خیلی کم ...

من هنوز بخیه دارم خونریزی هم ۱۵ روز بیشتر ندارم کلا قطع شد من سفکسیم ۶ ۷ تا دونه بیشتر نخوردم از یه بسته منم همین طورم کمر درد دارم انگار هنوز باردارم 

انگار جذب شده خونریزی هم بعضی روزا خونابه دارم احساس میکنم عفونت دارم داروامو سر موقع نخوردم خیلی کم ...

نی نی چطوره شب ها میخوابه اذیت نمیکنه 

نی نی چطوره شب ها میخوابه اذیت نمیکنه 

بد نیست شبا آخر شب بیدار میشه تا بخوابه یکم طول می‌کشه ولی دیشب نمیدونم دلش درد میکرد گریه میکرد تا ساعت سه بیدار بود و گریه میکرد 

بد نیست شبا آخر شب بیدار میشه تا بخوابه یکم طول می‌کشه ولی دیشب نمیدونم دلش درد میکرد گریه میکرد تا ...

منم همین طوره اخر شب گاهی بیدار میشه تا سه بیداره بعد میخوابه گاهی هم صبح ساعت ۶ بیدار میشه تا ۱۰ و ۱۱ بیداره تو هم خیلی به دلت نشسته من که خیلی عاشقشم دلم میخواد همین طور بغلش کنم 😅فکر نمیکردم این طور به دل بشینه 

منم همین طوره اخر شب گاهی بیدار میشه تا سه بیداره بعد میخوابه گاهی هم صبح ساعت ۶ بیدار میشه تا ۱۰ و ...

خدا حفظش کنه براتون شما چون بعد ده ساله احساستون خیلی بیشتره معصومیت توی چهرشون باعث میشه خیلی دوست داشتنی باشن ولی کلن بچه برای مادر همینه دیگه مگه میشه دوست نداشته باشی بچتو انشاالله هر کی بچه نداره دامنش سبز بشه طعم شیرین مادری رو بچشه

بچه های شما چطورن با داداششون دوسش دارن حسادت نمیکنن من پسرم خیلی حسودی می‌کنه دایم رو سر و صورت این بچس نمیشه دعواش کرد دعوا هم بکنی بیشتر لج می‌کنه خیلی شیطون ترم شده البته سه سالو نیمشه طبیعی ام هست حسادت کنه

2706