2733
2734
عنوان

پریود نمیشم

239 بازدید | 33 پست

سلام دوستان من ۱۹ اسفند ۱۴02 رابطه داشتم و اینکه دخترم و رابطم از پشت بوده یعنی انال و اقا هم ارضا شده داخل باسنم رابطه هم بدون کاندوم بوده منم ۲۷ همون ماه یعنی اسفند باید پریود میشدم که نشدم تا الان که اخرای فروردین یعنی دوماهه بیبی چک هم زدم منفی بود ازمایش خونمم بتام ۹ بود دکتر گفت منفیه سونو هم رفتم نه تنبلی داشتم نه کیست همه چی نرمال بود پروژسترون هم چهارروزی هست زدم ولی پریود نشدم خیلی هم استرس دارم حامله باشم چون دخترم به نظرتون احتمال بارداری برام هست با این وجود خیلی میترسم و‌اینکه تو این مدت هم عفونت گرفته بودم هم اینکه لکه های قهوه ای مانند دیدم خیلی کم ترشحاتمم رنگش عوض شده و خیلی هم زیاد شدن دیگه علائم دیگه ای نداشتم فقط دلشوره دارم انقد ک دلم میخواد بالا بیارم ممنون میشم جواب بدین

هیچ مشکلی نیست اگه حواست بوده باشه که منی روی پرده نریخته باشه اوکیه 

چون پرده منافذ داره و اسپرم به راحتی می‌تونه وارد واژن و نهایتا به لوله فولیپ و تخمکت برسه🖐🏿 حامله نیستی 

فقط هورمونات ریخته بهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هیچ مشکلی نیست اگه حواست بوده باشه که منی روی پرده نریخته باشه اوکیه  چون پرده منافذ داره و اس ...

اره سونو هم رفتم گفت واسه چی اومدی همه چیت نرماله ک گفتم پریود نشدم گفت احتمالا هورموناات بهم ریخته ولی خب منتظر پریودیمم هنوز که نشدم

2738
قبل رابطه پریودیت منظم بود؟قرص نخوردی بعد رابطه؟

اره قبل رابطه منظم بود تهش یه ماه دیر میشد بعدش سریع میشدم قرصم نخوردم اخه به حامله بودن فکرم نمیکردم اینطوری احتمالش باشه 

پریود شدی؟؟وای دعا کن منم بشممم

نه نشدم هنوزم😭😭نمیدونم چرا نمیشم حامله بودم تا الان باید علائم میداشتم نه یا سونو ازمایش خون باید مشخص میکرد دیگه😭

نه نشدم هنوزم😭😭نمیدونم چرا نمیشم حامله بودم تا الان باید علائم میداشتم نه یا سونو ازمایش خون باید ...

بیبی چک زدی؟؟یا آزمایش رفتی؟

تو قدرت رد شدن از هر شرایطی رو داری قوی باش ♾️♡°✨🤍💜 خدایا شکرت🦋🌸✨️
2706