2737
2734
😂😂😂  اگه بگم با همین جزعیات تو خواب دیدم باورت میشه😂😂  هعی بعید میدونم ولی مرسی ❤️

انشالله خوشبخت بشی

قبل خواب نیت کردی یا ذکر خاصی گفتی که این خواب رو دیدی؟

اگر دوست داشتید برام دعا کنید خدا کمکم کنه بتونم شاغل بشم البته خودمم میدونم که باید  خیلی تلاش کنم ،من تلاشمو میکنم شما هم برام دعا کنید بتونم موفق بشم.خیلی ازتون ممنونم انشالله شما هم به همه آرزوهاتون برسید و خیلی خوشبخت و سلامت باشید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
انشالله خوشبخت بشی قبل خواب نیت کردی یا ذکر خاصی گفتی که این خواب رو دیدی؟

فدات گلم همچنین❤️ 

هیچی اصلا به فکرشم نبودم تا حالا ندیده بودمش هنوزم نمیدونم کیه خیلی یهویی شد من هیچی نه ذکری چیزی هیچی نگفتم 🥲🥲🥲🥲🥲

2740

شوهرم حتی یک درصدم به اون معیاری که میخواستم نزدیک نیست...... خودم گلزار میخواستم سمندون نصیبم شد😁

برای خونه دار شدن مامانم و سلامتیش یه صلوات میفرستی؟ مامانم و دخترم تمام زندگیم هستن خدایا برام حفظشون کن❤ 

شوهرم موهاش و ابروهاش مشکیه ولی چشاش رنگیه  آبی هست وقتی به چشاش نگاه میکنم ماتش میشم انگار دارم به دریا نگاه میکنم🥲🌊🩵 خدا کنه چشای بچم به اون بره🥲قدشم بلنده🥲

لااااااااااااااااااایک نکنننننننید- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
2706