2737
2734
عنوان

نامزد دختر خالم

103 بازدید | 2 پست

سلاممم بچه ها چطورین 

امیدوارم حال دل همتون خوب خوب خوب باشه قربونتون برم من 

بچه ها یه مشکلی واسه دختر خالم پیش اومده چون کاربری که توی نی نی سایت داشته ترکیده و سیم کارت جدیدی نداره بمن گفت تا براش تاپیک بزنم و از شماها راهنمایی بخوام 

بچه ها دختر خاله‌ی من با یه پسری ۲ ساله که دوسته 

و الان نامزد کردن پسره قبل از دختر خاله‌ی من با ینفر رابطه داشته و کات شده رابطشون الان بعد ۲ سال اون خانومی که درارتباط بوده با نامزد دختر خاله‌ی من بهش پیام داده (نمیدونم متن پیام چی بوده)و نامزد دختر خاله‌ی من به دختر خالم گفته که من شاید یه صحبتی بکنم با اون خانم 

این دوتا رابطه خیلی خوبی دارن نمیخان جدا بشن فقط دختر خاله من میخاد بدونه که باید چه واکنشی داشته باشه 

چی بگه و چطوری رفتار کنه ممنون میشم راهنمایی کنین عزیزای دلم🫂

.

بگه در حضور من صحبت کنید 

هرچند بنظرم صحبت کردن اون دوتا اصلا کار جالبی نیس ممکنه دوباره همو ببینن خاطرات شون زنده بشه و حس شون نسبت به هم برگرده این وسط دختر خاله شما ضرر میکنه

ان چیزی که شما را نکُشد مطمئنا قوی ترتان خواهد کرد🙃🤘🏻🍃 
بگه در حضور من صحبت کنید  هرچند بنظرم صحبت کردن اون دوتا اصلا کار جالبی نیس ممکنه دوباره همو ب ...

اخه نامزدش یه شهر دیگست عزیزم بخاطر کارش یک ماه نیست 

و الان دختر خاله منو درجریان گذاشته که شاید حرف بزنیم پیام داده بهش چه جوابی بهش بده؟

اره درسته منم میترسم ولی خب نمیدونم واقعا چی بگم بهش

.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘