2733
2739
عنوان

همکلاس دانشگاه

131 بازدید | 19 پست

من از همون اول سعی کردم با چند نفر از دخترا دوس شم و بیرم اکیپشون منطورم از اکیپ اکیپه دختره نه پسر ولی سه نفرشون باهم شدن چشم دیدنمو ندارم خیلی راحت نه سلام میکنیم بهم نه حرف و چند تا ایکپ دیگه هم معمولی من خواستم برم تو اکیپ دخترا که ۵ نفر بودن ولی بعد مدتی فهمیدم بهم محل نمیدن دنبال منافعم بودن و خب منم سعی میکنم زیاد پیششون نباشم تو کلاس به بهانه یادگیری درس میز جلو میشینم و... ولی مشکل تو سلفه اینکه میخوام نرم پیششون ولی حس میکنم یجوریه که برم پیش عریبه ها بشینم ولی نرم پیشه اونا انگار باهاشون قهرم  

کجای کاری پری خانم 😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بجای ی اکیپ یا یک نفر دوست شو

نیست خواستم بایکی دوست شم اونم جزو اون ۵ نفره همش میگم برم پیشه دخترا کلا یه نفر هست که تنهاس اونم دوس داره تو تنهایی بمونه اصلا ماسکشو پایین نداده تو این دو ترم و سلف نمیاد 

کجای کاری پری خانم 😂
خواهر منم میخاد با یه دختر دوست شه نمدونه چطوری😒

اصلا دانشگاه خیلی جایه بدیه دوس شدن بایه پسر راحت تر از دختره تازه وفایه پسرا از دخترا یکم بیشتره 😑😑

کجای کاری پری خانم 😂
اصلا دانشگاه خیلی جایه بدیه دوس شدن بایه پسر راحت تر از دختره تازه وفایه پسرا از دخترا یکم بیشتره 😑 ...

نصفشون برا دوس دختر/دوس پسر بازی میان نصفشون به اجبار یه قسمتی فقط درس میخونن کلا جای خوبی نیس سعی کن نری داخل اکیپا دردسر میشه💕

2740
منم با چند تا از دخترای کلاسمون همینجوری شدم تو سلف هم میرم پیش دوستام از بقیه رشته ها  ولی د ...

اره لعنتی هیچ کسو ندارم از رشته دیگه خودم مال دانشکده انسانیم رفته بودم یه ساعت نشسته بودم تو دانشکده فنی تنها بودم و حس راحت داشتم رشتم بازرگانیه و خب بازار کار خوبی داره بازار کارشو دوس دارم میتونمم تغییر رشته بدم به برق که هم از دست اینا خلاص شم هم برم رشته تاپ تر ولی شعلش فکر نمیکنم زیاد اوکی باشه

کجای کاری پری خانم 😂
بنظرت چی باعث شده از تو بدشون بیاد؟

دنبال منافعشون بودن حسودیشونم میشد من مدیریت بازرگانی بودم همشون مدیریت دولتی اول مورد توجه پسرا بودم بعد یه مشکل شد با پسرا سازم نشد کلا پسرا اینارو اذیت میکردن با فیک هی بهشون کرم میریختن در صورتی که به من کار نداشتن اینجا هم حسودیشون شد ته ترم مورد توجه پسرا بودم دوباره اومدن دورم😏 منم ازشون دور شدم

کجای کاری پری خانم 😂
اره لعنتی هیچ کسو ندارم از رشته دیگه خودم مال دانشکده انسانیم رفته بودم یه ساعت نشسته بودم تو دانشکد ...

چه جالب منم بازرگانیم

چجوری این همه اکیپ تو کلاستون دارید ما کلا 7 تا دختریم😅

تو کلاسای عمومی و معارف ک همه دخترن میتونی دوست پیدا کنی

البته نمیدونم خونگرمی یا نه ولی اینجور جاها سعی کن اجتماعی باشی

من تقریبا با همه سلام علیک دارم تو دانشگاه با اینکه شخصیت واقعی خودم سرد و منزویه :) 

چه جالب منم بازرگانیم چجوری این همه اکیپ تو کلاستون دارید ما کلا 7 تا دختریم😅 تو کلاسای عمومی و م ...

از رشته راضی هستی کلاسمون با مدیریت صنعتی دولتی قاطیه 

کجای کاری پری خانم 😂
چه جالب منم بازرگانیم چجوری این همه اکیپ تو کلاستون دارید ما کلا 7 تا دختریم😅 تو کلاسای عمومی و م ...

از بس عوضین من تو گروه کلاسیمون فعالیت داشتم الان زیا  فعالیتی تو گروه کلا نمیشه با همه یه صحبتی کردم 😂

کجای کاری پری خانم 😂
از رشته راضی هستی کلاسمون با مدیریت صنعتی دولتی قاطیه 

اره خوبه سختی رشته های دیگه رو نداره و ب نظرم بازار کارشم ازونا بهتره

الان چندتا از دوستام مهندسی شیمی و میکرو میخونن درساشون خیلی سخت و وقت گیرن و اخرشم باید تا ارشد ادامه بدن ک مدرکه به یه دردیشون بخوره

بازرگانی با لیسانسش راحت تر میشه استخدام شد

2706