2737
2734

منظورم اینه اکثرا به خودشون میرسن از چهره بگیر تا تیپ و استایل تو خیابون که مردم رو میبینم میگم چقدر همه خوشگل شدن

دختر و پسر هم نداره‌هااا پسرا هم خوب به خودشون میرسن

حس میکنم من زیادی ساده‌ام بینشون فقط موهامو چندتا لاخ رنگ کردم همین 

خیلی دلم میخواست منم خیلی به خودم برسم ولی نمیدونم دقیقا چیکار کنم نظر شما چیه؟

البته من کلا خودم آدم نچرال‌پسندیم یعنی تا حد امکان اصلا و ابدا دلم نمیخواد نچرال بودن ظاهرمو تغییر بدم مگر اینکه برگشت پذیر باشه مثل کاشت ناخن که ریموو میکنی اثری ازش نمیمونه

البته پول کارهای آنچنانی رو هم ندارم😅

یه روتین پوستی متوسط بخوای داشته باشی کم کم یه تومن پول وسایل‌هات میشه🚶‍♀

شما چقدر به خودتون میرسید؟

چیکارا میکنید؟

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم

منم میرم مترو میبنم همه خوشگل و خوشتیپ من اون گوشه زشت😑

https://www.aparat.com/v/yGrEi/برکات_دعای_توسل_هر_روزاگه حاجت داریدگوش کنید😍اگه انجام دادیدمنم دعاکنید🙏اینکه سال بعدبچمو بغلم کنم ...و پدر و مادرم سلامت باشند وسایشون بالای سرم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نچرال هم زیبایی خودشو داره

منم فقط ژلیش و کاشت ناخن انجام میدم

موهامم تا پایین کمرمه به سرم زده برم کوتاه ترش کنم و رنگ کنم یه تیکه هاییش رو ولی تردید دارم🤦‍♀️

شیدینگ لب طبیعی هممم دوس دارم🤭

من حس نمیکنم زشتم درکل خودمو دوست دارم

حس می‌کنم زیادی ساده‌ام به چشم نمیام

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم

اتفاقا الان سادگی ونچرال بودن بین خانومهای با کلاس مده

ولی همیشه برام سوال بوده

انقدر مردم مینالن نون شب نداریم بخوریم پس چطور اینهمه ناخن کاشت ومژه وبه ظاهرشون می رسن

ولی در کل ادم هرچی از درون غنی تر باشه کمتر درگیر ظاهر وجسمشه

بزرگترین نیرنگ دنیا ان است که اختیار زندگی از دستمان خارج شده واز ان پس سرنوشت حاکم بر زندگی شود
2740

من ک طبیعی ام و از بمال بمال صورت خوشم نمیاد 

ببین اغلب شاید خوشگلتر شده باشن ولی غالبا از نظر اخلاقی و ادب خیلی وضعیتا افتضاح شده 

هر دو قدم ی فحش بد فامیلی میشنوی و داد و بیداد و بی حرمتی ب بزرگتر و...

من هیچوقت جذب خوشگلای این مدلی نمیشم راستش 

اول شخصیت یارو باید ب دلم بشینه بعد تیپ و ایناش میاد تو چشمم 

و در آخر زیبایی در سادگیست 

یاامام رضا من همون دلشکسته ی پشت پنجره فولادم 

روتین دارم  و قرص های ویتامینم رو منظم میخورم 

هر روز به مژه هام روغن زیتون میزنم 

پر و بلند شده 

صورتتم ژنتیکی کلا جوش نداره با روتین از کدری هم در اومده و الان صافه و شفاف شده

ارایشم : ریمل و تینت قرمز 

از ارایش زیاد بدم میاد .چون پوستم خراب میشه.

لباس برام مهمه 

باید. همیشه اتو کنم 

اگه لباساتون چروک نیست بازم یه اتو بکنین به شدت لباستوم شکیل میشه 

الان همه میگن مام همینیم و آرایش نمیکنیم و عمل هم نداشتیم و این خوشگلای تو خیابون هم همشون منم🦦😁

من چون میرم پانسیون درس بخونم و طولانی اونجام آرایش واقعا اذیتم میکنه جدا از ضررش

و واقعا آرایش هم نمیکنم حس می‌کنم زیادی ساده‌ام 

دهه هشتادیا تو مترو که بعضیاشون نه ارایش دارن نه موهاشونو شونه می کنن ریلکس وگشاد پوش وبی خیالن

بزرگترین نیرنگ دنیا ان است که اختیار زندگی از دستمان خارج شده واز ان پس سرنوشت حاکم بر زندگی شود
2706