2733
2734

هر وعده ۱۰ قاشق غذا . یا اگه نونی بود . ده لقمه غذای نونی . با حذف قندو شکر و نوشیدنی و شیرینیجات . چقد طول میکشه لاغر شد؟ 

تازگیا مثل گراز میخورم . از امروز جلو خودمو گرفتم

شروع رژیم ۲۹ آذر ۱۴۰۱ ....وزن اولیه ۶۰ کیلو ... وزن هدف ۴۸ کیلو ... هدف اول ۵۷ .... هدف دوم ۵۴ .... هدف سوم ۵۱ ... هدف چهارم ۴۸             وزن فعلی ۵۹/۸۰۰

حتما عزیزم 

۸قاشق برنج و ۴قاشق خورشت بخوری دیگه عالی میشه

منم از عید برنامه رژیم بهم ریخته ان شالله از فردا باز شروع میکنم

آن  قدر این ۲۰روزا رو ادامه میدم تا به هدفم برسم💪💪    شروع از اول تیر😇   وزن اولیه۸۸،⬅️۱۰روز پاکسازی۸۴،⬅️۲۰روز اول۸۰⬅️۲۰روز دوم۷۵⬅️۲۰ روز سوم۷۲/۵⬅️۲۰روزچهارم۶۹/۵⬅️۲۰روز پنجم۶۶⬅️۲۰روز ششم۶۲/۵⬅️۲۰ روز هفتم ۶۱😡⬅️۲۵ روز هشتم۵۷  ⬅️                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فقط کالری شماری ، هیچ چیز حذف نکنید ک ب بدن آسیب میرسه ... همه چیز بخورید ب حد و اندازه و با کالری شماری .

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
حتما عزیزم  ۸قاشق برنج و ۴قاشق خورشت بخوری دیگه عالی میشه منم از عید برنامه رژیم بهم ریخته ان ...

با ۱۰شروع کردم زده نشم عزیزم👌 . . به مرور میرسونم به ۶ تا ۸ . . 

روزی نیم ساعتم پیاده روی ... 

شروع رژیم ۲۹ آذر ۱۴۰۱ ....وزن اولیه ۶۰ کیلو ... وزن هدف ۴۸ کیلو ... هدف اول ۵۷ .... هدف دوم ۵۴ .... هدف سوم ۵۱ ... هدف چهارم ۴۸             وزن فعلی ۵۹/۸۰۰
2740
با ۱۰شروع کردم زده نشم عزیزم👌 . . به مرور میرسونم به ۶ تا ۸ . .  روزی نیم ساعتم پیاده روی ... ...

ان شالله عزیزم

منم این جوری ام مثل تو نیم ساعت پیاده روی میکنم 

میگم وزن ایده آلت کم نیس؟

خیلی لاغر میشی

آن  قدر این ۲۰روزا رو ادامه میدم تا به هدفم برسم💪💪    شروع از اول تیر😇   وزن اولیه۸۸،⬅️۱۰روز پاکسازی۸۴،⬅️۲۰روز اول۸۰⬅️۲۰روز دوم۷۵⬅️۲۰ روز سوم۷۲/۵⬅️۲۰روزچهارم۶۹/۵⬅️۲۰روز پنجم۶۶⬅️۲۰روز ششم۶۲/۵⬅️۲۰ روز هفتم ۶۱😡⬅️۲۵ روز هشتم۵۷  ⬅️