2737
2734

خانوما نیاز به کمکتون دارم

رفتار سیاست همسر داری اینا

چیکار کنیم چ کاری رو باید انجام بدیم چ رفتاری چ سیاستی

که همسرمون بدون ما نتونه بمونه دلش برامون تنگ بشه

جذب کنیم به خودمون

محبتمون ببشتر بشه و ...

توروخدا کمکم‌ کنین حتی اگ از رو کس دیگه ام دیدین هر چی میدونین بگین🙏♥️

خیلی دلم میخواست الان پیش خانوادم کانادا باشم حیف که اونام اینجان  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چشم زیاد بگو... دلش برات مییییییییره اقتدارش رو حفظ کن احترام بذار تو عصبانیت درکش کن و سکوت کن

چشم عزیزم دیگه چیا میشه بازم بگی🥰🙏

زیاد  آویزون‌  نباش‌  پر حرف‌ نباش.   همیشه  ب خودت  برس  خ ...

واقعا چشم

خیلی عاشقانه ای حرف میزنم استیکر عاشقانه زیاد میفرستم بنظرم خوب نیس یکم سنگین بهتره؟!

البته اینم بگما شوهرمه

2740
همینا یه دنیا حرف و عمل توش هست همینا رو مداااااااوم عملی کن زندگیت زیر ورو میشه

عزیزم میشه در خواستمو قبول کنی حرف بزنیم؟!

واقعا چشم خیلی عاشقانه ای حرف میزنم استیکر عاشقانه زیاد میفرستم بنظرم خوب نیس یکم سنگین بهتره؟! ال ...

همیشه  با لحن   خوبو  عاشقانه   حرف  بزن     ولی  نزار همش از طرف  تو باشه  ‌   بزار اون  بیشتر  بگه  دوستت دارم   بیشتر‌ توجه کنه   منظورم  از‌ آویزون  نبودن  دقیقا  همینه    جوری باهاش  رفتار  نکن   ک فکر   کنه  بدون  اون  دیگه  زندگیت تمومه    اینجوری‌ کم کم  توجهش‌ کمتر  میشع‌  سردتر میشه  هرجوری  ک بخواد  به خودش‌ اجازه  میده  باهات  رفتار  کنه   با خودش‌ میگه‌ من هر جوریم  باشم  منو  ول نمیکنه

واقعا چشم خیلی عاشقانه ای حرف میزنم استیکر عاشقانه زیاد میفرستم بنظرم خوب نیس یکم سنگین بهتره؟! ال ...

‌  بهش احترام   بزار    هرجوری  ک خودت  دوس داری  باهات  رفتار شه   با  شوهرتم   همونجوری  باش‌    

2706