2733
2739

ابوذر

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مشخصه ابوذر.

اندیشه حاشیه شهره. البته جای محترمیه ها..هر دو جاش اشنایی کامل دارم واحد داریم. میدونم ابوذر بهتره. هم درون شهر.قدیمیه. اکثرا خانواده های سالمی داره. تقریبا یکدسته بافت جمعیتیش.

اما اندیشه جمعیتش خیلی مختلف از همن از شهرهای مختلف میان. مجرد بیشتر داره. البته بازم میگم هر دو آدماش شریفن

اندیشه وبلوار ابوذر اخه دو نقطه مختلفن وقابل قیاس نیستن،اندیشه خوبه ولی خب خارج شهره واگ کار داخل تهران باشه سخته رفت وامد،ولی خب ابوذر نسبت به شرق تهران بازم اروم تر وبهتره

2740
تازه به دوران رسیده نباش برای خودت زشته

دارم بات شوخی میکنم ..گفتی بی تربیت یاد اون بچه افتادم ..بیخیال اول تو شروع کردی عزیز جان 😂😂😂عزیز جانو حال کن

کاش میشد از آنهایی که دنیا را ترک کرده اند سوال کرد آیا اندوه پایان گرفت؟