2737
2739
عنوان

سوال راجب فيلم***

145 بازدید | 20 پست

متوجه شدم نامزدم تو گوگل فيلم مستهجن سرچ داشته...

نميدونم عاديه همچين چيزى بين اقايون يا اين مشكل داره. 

چ رفتاري داشته بايد داشته باشم كارش اشتباهه و بايد برخورد كنم يا بيخيال بشم؟ نميدونم چ حسي داشته باشم نسبت ب كارش

دومين كاربريمه، قبليه انقد تاپيك چرت و پرت داشتم ك ترجيح دادم با ي كاربريه جديد بيام و اينجاااا هر اتفاقيو با جزئيات تعريف نكنم تا ترس شناسايي شدن نداشته باشم🤪🤦🏻‍♀️

به نظرم نکو اگه دوباره دیدی بگو

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
معلومه که عادی نیست من اگه جات بودم خیلی رک باهاش حرف میزدم ک بزاره کنار و از عواقبش میگفتم... اگه خ ...

اخه پيش خودم فكر ميكنم اين همه وقت مجرد بوده و ديگه نخواد ببينه .. از ي طرف ميگم صددرصد رو من و رابطه اثر منفي ميزاره گيج شدم

دومين كاربريمه، قبليه انقد تاپيك چرت و پرت داشتم ك ترجيح دادم با ي كاربريه جديد بيام و اينجاااا هر اتفاقيو با جزئيات تعريف نكنم تا ترس شناسايي شدن نداشته باشم🤪🤦🏻‍♀️
به نظرم نکو اگه دوباره دیدی بگو

مشكل اينه نميدونم چجوري بايد بگم نميتونم راجبش حرف بزنم🤦🏻‍♀️

منم خیلی سالها پیش وقتی نامزد بودیم (رامون دور بود از هم) مجبور بودم هر چند ماه یه بار یه هفته برم خونشون بمونم اونجا حس کردم شوهرم یه چیزی رو قایم کرد فرداش که رفت سرکار دیدم سی دی بود و فیلم... اولش گفتم لابد واسه آموزش گرفته تا یاد بگیره و اینا منم سنم کم بود گیر ندادم خلاصه هر وقت میرفتم خونشون تعداد سی دی ها بیشتر میشد یه روز بهش گفتم اینا چیه؟ گفت مال من نیس مال رفیقمه باباش گیر میده اورده اینجا براش نگه دارم (دروغ میگفت) خلاصه زیاد حساس نشدم و به ف ال نیک گرفتم که میخواد یاد بگیره و رامون دوره لابد به عشق من میبینه و.. 🥴😐

بعد از ازدواج همش سعی می‌کرد منو ببره خونه ی مامانش یا داداشاش تا میرسیدیم اونجا منو میزاشت و خودش غیبش میزد نه که بگو میرفته خونه فیلم میدیده و خود ارض... میکرده😣

چند بار تو خونه از اون سی دی ها دیدم و دعوا راه انداختم و هر بار قسم میخورد که تکرار نمیشه... تا میرفتم حموم میرفت از اون فیلما میدید... شبا تا من میخوابیدم یواشکی از او فیلما میزاشت و میرفت از تو حموم شامپو میورد و با خودش ور میرفت و خود ار... میکرد 

انقدر گریه میکردم انقدر حرص میخوردم... بعدها فهمیدم معتاد این فیلماس و فقط با اینا تحریک میشه... یه بار زدم کلی وسایل شکوندم خودمو زدم جیغ زدم رفته بود خونه ی مامانش گفته بود زنم دیوونس غر میزنه همش اخماش تو همه به زندگی نمیرسه و..😐خواهرش اومد گفت چیشده مشکلت چیه؟ همه چیو بهش گفتم و اولش حق به من داد ولی بعدش گفت ول کن بهتر از اینه که بره با زنا بخوابه😐😬

بعد گفت منم شوهرم کنترل ماهواره میگیره دستش من رومو میکنم اونور تا راحت هر کانالی میخواد بزنه (الکی میگفت) 

خلاصه تا پای طلاق رفتم 7 سال اول زندگیم اینجوری گذشت تا کم کم نزاشتم تنها باشه تا ترک کرد الان از سرش افتاده ولی میدونم اگه پاش بیفته دوباره میره سمتش

منم خیلی سالها پیش وقتی نامزد بودیم (رامون دور بود از هم) مجبور بودم هر چند ماه یه بار یه هفته برم خ ...

اي واي فكرشو نميكردم انقد پيچيده باشه اين موضوع منم خيلي ساده ازش گذشتم ،صددرصد آدم عذاب ميكشه اين چيزارو ببينه از الان بايد جلوشو بگيرم 

2740
اخه پيش خودم فكر ميكنم اين همه وقت مجرد بوده و ديگه نخواد ببينه .. از ي طرف ميگم صددرصد رو من و رابط ...

من خدا بهم دوتا دختر داد این همش سرکوفت میزد که پسر ندارم (زود انزالی هم داشت) خلاصه رفتیم دکتر ازش آزمایشم گرفتن فهمیدن اسپرمشم خیلی ضعیفه دکترا گفتن کسی که اسپرمش ضعیفه بچه هاش پسر نمیشن... بهش گفتم دیدی؟ یه عمر گفتی تقصیر منه... خلاصه اون کارا رو ترک کرد و حسابی ترسید بعد از چندین سال با آمپول و قرصای تقویتی و گرون و کلی رژیم خدا یه پسرم بهمون داد 

اره عزیزم خیلی عوارض داره یکیش همین زود انزالی که هنوزم درمان نشده

[QUOTE=336013842]اخه پيش خودم فكر ميكنم اين همه وقت مجرد بوده و ديگه نخواد ببينه .. از ي طرف ميگم صددرصد رو من و رابط ...[/QUO 

دقیقا الان نباید ببینه ولی خب اگه میخوای زیر نظر بگیر بببین همیشه میبینه یا نه میتونی الکی بگی نامزد یکی از دوستام اینجور  فیلما رو میبینه و چقدر کار بدی داره می‌کنه نظر تو چیه راجبعش... اینجوری مزه دهنشو میچیشی

من خدا بهم دوتا دختر داد این همش سرکوفت میزد که پسر ندارم (زود انزالی هم داشت) خلاصه رفتیم دکتر ازش ...

اي بابا.. حالا فكر ميكنم روي من و رابطمون اثر منفي داره، بنظر شما اينجور افراد دنبال مقايسه همسر و اون بازيگرا هستن؟ ب هر حال اون افراد با هزارجور عمل و افكتن و چشم ب اون اندام بي نقص عادت ميكنه احساس ميكنم اعتماد ب نفسم داره مياد پايين

[QUOTE=336013842]اخه پيش خودم فكر ميكنم اين همه وقت مجرد بوده و ديگه نخواد ببينه .. از ي طرف ميگم صد ...

اره حتما خيلي فكر خوبيه

اي بابا.. حالا فكر ميكنم روي من و رابطمون اثر منفي داره، بنظر شما اينجور افراد دنبال مقايسه همس ...

من که خودمو باخته بودم یه روز بهش گفتم من ایرادی دارم؟ (آخه همیشه موقع رابطه از بدنم تعریف میکرد) گفت نه... ولی انوار دست خودش نبود اعتیاد داشت بهش... انگار هیچی مث اون فیلما نمیتونست تحریکش کنه... البته یه بخشیش بر میگرده به ایمان طرف... این اصلا نمیدونست خودار... گناهه... 

2706