2733
2739

تازگیا متوجه شدم یکی از آشناهای دورمون جدا شده از خانومش

بعد آقاهه خوشتیپه چهره قشنگی داره وضع مالیشم که نگمممم 

عالیههه و از نظر اخلاقیم تا جای که میدونستم خوبه

بعد خانواده پسره رو چند روز قبل دیدم گفتن تفاهم نداشتن جدا شدن

خب این پسر که همه معیارها رو داشته

من حس میکنم مشکل از خودش بوده 

و دختره از یه چیزی تو زندگیش اذیت بوده که تونسته از اون زندگی و وضع مالی و قیافه شوهرش بگذره

حالا از آشناهاشون  شنیدم که قراره بیان خاستگاری من😒

خیلی حس بدی دارممم و مطمئنم با واکنش شدید خانوادم روبرو میشن

از طرفی هم کنجکاوم از نزدیک ببینمش و باهاش صحبت کنم ببینم مشکلشون چی بوده😂🤦🏻‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه همه چی داشته دختره جدا شده پس پسره مشکلی جدی داره بهتره در موردش تحقیق کنی یا با دختره صحبت کنی 

کاش معجزه ای بشه منم به آرزوهام  برسم 🧡☀ عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨
2731

عجیبا غریبا 😂😂😂

یه دختر پر انرژی شاد و خانواده دوست🧕🏻😜💃🏻خدا جونم بابت همه چیز شکرت 🙏🏻♥️ کاربری دست بقیه هم هست😁یا امام رضا (ع) خودت پناهمون باش🤍✨هیچ گونه ای از زیبایی درخشان تر از یک «قلب پاک» نمی درخشد✨🤍
2740

ازمن به تو نصیحت،، اگه قسمت شدو کنارهم موندین،، هیچوقت درموردش کنکاش نکن، خودش خواست میگه نخواست ولش کن نپرس. چون اینجور چیزها عذابه برای طرف مقابل، گاها برای هردو.. 

💕🤍ممنونم‌اجازه‌دادی‌که باتو زندگی‌کنم💜☺️
اگه همه چی داشته دختره جدا شده پس پسره مشکلی جدی داره بهتره در موردش تحقیق کنی یا با دختره صحبت کنی& ...

اینقدر وضعش خوبه که از وقتی متوجه شدم با خودم میگم دحتره چطور از اون زندگی گذشته!

اگه اومدن حسابی تحقیق کنید و اگه راضی بودین حتما حداقل یماه صیغه بمونید آدم از کسایی که بی نقص میان خواستگاری بیشتر باید بترسه خیلی‌هاشون تا موقع عقد اخلاقای بدشونو قایم میکنن اما هرچی بیشتر عقدو کشش بدینو بیشتر رفت و آمد کنید بهتر میفهمی با کی طرفی

ازمن به تو نصیحت،، اگه قسمت شدو کنارهم موندین،، هیچوقت درموردش کنکاش نکن، خودش خواست میگه نخواست ولش ...

نه خانوادم حتی نمیزارن بیان خونمون برای این مورد

بلاخره چند سال زن داشته و من حتی یه دوست پسرم نداشتم😂از این نظر کنسلِ🚶🏻‍♀️

2706