2733
2739
عنوان

هنو سین نزده هاااااااا🤬👊

82 بازدید | 15 پست

منو ولم کنیددددددددد ت ب بخدااااااااا برو قشنگ ادبش کنممممممم نمونه ت دلم ولممممممممم کنیدددددددد ی لحظهههههه👊🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱

کاریت نداریم راحت باش

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کاریت نداریم راحت باش

پ رفتمممممممم🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
باشه اگ مارو نمیزنی بگو چیشده  فک کنم فقط خودت میدونی قضیه چیه

عنتراقا چن روز پیم منو سین نزده برم حالشو بگیرم تازه اول راهیم قرار همو ببینیم گفتم صبر میکنم مثلا ببینم ت رابطه دوستی اینطوریه یا ن اما الان چن روز سین نزده روانی صددرصدددددد😑

2740
تو رو ت تایپ میکنید خیلی در وقت صرفه جویی میشه👏

هن چی😕

یا نرم با خودش میگه حتما" ببین چقدر درگیر من بوده اخه حرص میخورم دس خودم نی لال نمیتونم باشم جواب ندم اینطور رفتارها رو هرکی ب جای ایت عنتر آقا بودش الان خفش کرده بودم خاکش هم کرده بودم 

باشه برو به کارت برس

حنا موقرمز برم یا ن🤧😕

نمیدونم والا اینطوری ک تو حرف میزنی مگ بگم نرو هم کار خودتو میکنی

ن بگو برم بهتر میشه یا نه یه هفته شدش اخه مثلا منتظر بودم ببینم سین زدش چطوری رفتار میکنه عادی چت میکردیم جواب سوالشو دادم سین نزد تا الان زشته اخه و سمی اینطور ادما

ن بگو برم بهتر میشه یا نه یه هفته شدش اخه مثلا منتظر بودم ببینم سین زدش چطوری رفتار میکنه عادی چت می ...

ب من باشه میگم بلاک بای 

ب من باشه میگم ص.     یکشو بزن تموم شع گمشه

خدایا نمیگم دستمو بگیر عمریست ک گرفته ای رهایم نکن:)🤍
2706