2737
2734

دیشب مهمون داشتیم بچه خانوم زد گلدون رو شکست بعد خیلی ریلکس خندید و گفت قضا بلا بوده بعد دوباره بچه اش رفت سمت دوتا وسیله دیگه و محکم بهم میکوبید مادرش فقط نگاه میکرد و هیچی نمیگفت خدایا دیگه از. حرص داشتم می مردم. قبلنم یه مهمون چند بار اومد خونمون هر چند بارش بچه اش کلی از وسیله هامو برد 

واقعا نمیدونم چطور یه نفر میتونه انقدر بی شعور باشه که جلوی بچه اشو نگیره 

با خودم همیشه میگم هر وقت یه نفر بچه آورد باید همه مسئولیتش قبول کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مستقیم بهش تذکر بده و جلو بچه رو بگیر بعضی ها بیشعورن انگار لذت میبرن بچشون گند بزنه به خونه و وسیله ی بقیه

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻

من انقد به بچم میگم بشین به هیچی دست نزن . صابخونه خودش به حرف میاد که بسه دیگه ‌چرا گیر میدی به بچه . منم بعضی ها رو دیدم اصلا کاری ندارن بچه شون چیکار میکنه هر خرابکاری هم کنن هیچی نمیگن

2738

به نظرم درمقابل این آدما باید رک و جدی باشی مثلا رک بگی ممنون میشم حواست بیشتر به بچه‌ات باشه تا این قضا بلاها بیشتر اتفاق نیوفته

اینجوری آدما خب مشخصه خودشون شعورشون نمیکشه باید به روشون بیاری وگرنه همین آش و همین کاسه‌اس

حالا منظورم این نیست دعوا کنی یا بی‌احترامی آنچنانی و فحش اینا 

جدی و رک بگی درعین حال که بی‌ادبی نکردی

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم

یه عده نوجوونای تخس و بی ادب که حرمت بزرگ و کوچیک رو ندارن و از دهن شون هر حرف زشتی در میاد رو ندیدی تو کوچه و خیابون؟ اینا ثمره تربیت همچین مادرایی ان ، ففط یه بچه به دنیا اوردن دیگع، رهاش میکنن فقط شکم و لباس و ظاهرش اوکی باشه بقیه چیزا بی خیال

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃

منک خودم بچه رو کنترل میکنم گاهی تهدید میکنم خلاصه کمترین خسارت ر‌ میزارم بزنن 🥲😂

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
2706