2733
2734

من یکسال و نیمه تحت درمانم و خداروشکر الان بهترم و اواخر فروردین رفتم دکتر و صلاح دید دارومو کم کنه، پنتوپرازول ۴۰ میخوردم گفت الان ۲۰ بخورم و از ماه بعد یه روز در میان بخورم،

چند روزه دارم ۲۰ میخورم اما امروز بعد از یکسال یکم معده درد گرفتم و زود یکم عسل خوردم و بهتر شدم اما الان استرس دارم، دکتر گفت دارو رو کم کنی ممکنه گاهی یکم حس سوزش یا درد داشته باشی اما میتونی یه وقتایی فاموتیدین بخوری وقتایی که اذیتی.

حالا نگرانم یعنی درد گرفته معنیش اینه زخم معدم خوب نشده یا اینکه طبیعیه با کم کردن دارو درد بگیره؟

معده زمانی که زخم میشه برای همیشه حساس میشه و نمیشه انتظار یک معده کاملا سالم رو ازش داشت و باید همیشه ازش مراقبت کنید خصوصا با حفظ اسید خوب معده یعنی اسید هیدروکلریک‌ که کمبود اون مقدمه تمام مشکلات معده‌ست،که با لیموترش تازه و آب کرفس بازسازی میشه.

به خودتون استرس ندید که دشمن درجه یک دستگاه گوارش.

همیشه هم مکمل ب۱۲ و آهن مصرف کنید چون اون داروها جذب اینا رو کاهش میدن.

هیچ چیزی اون چیزی نیست که فکر می‌کنی، نه به اون خوبی نه به اون بدی.
معده زمانی که زخم میشه برای همیشه حساس میشه و نمیشه انتظار یک معده کاملا سالم رو ازش داشت و باید همی ...

ابلیمو بخاطر حالت اسیدیش‌برای‌ زخم معده بد نیست؟ من این مدت ترسیدم مصرف کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ابلیمو بخاطر حالت اسیدیش‌برای‌ زخم معده بد نیست؟ من این مدت ترسیدم مصرف کنم

بعضی مواقع برای عده‌ای جواب نمی‌ده باید با مقدار خیلی کم امتحان کنید،اگه اذیت نشدید می‌تونید ادامه بدید،با چند قطره در یک لیوان آب امتحان کنید البته باید لیموی تازه باشه نه آب لیموی مانده.

هیچ چیزی اون چیزی نیست که فکر می‌کنی، نه به اون خوبی نه به اون بدی.