2733
2734
عنوان

دقت کردید خدا همه چیزش رو برنامس🥰

240 بازدید | 19 پست

قربونش برم هنه ی کاراش رو حساب کتابه ، برنامه هاش یذرهههههه اینور اونور نمیشه 

همیشه و همه جا حواسش به بندش هست 

از لحاظ روحی یکم وضعیتم خوب نیس،ولی بازم بهش اطمینان کامل دلرم ، میدونم برام یه چیز خوب گداشته کنار ، به موقش بهم میده

این روزا اینقدر خدا رو صدا میزنم..کاش زودتر برا منم تموم بشه این کابوس

بعضیا میفهمن نفهمن ولی نمیفهمن که ما میفهمیم نفهمن اینا دیگه واقعا اَمَن یُجیب ...لازمن..برای شفای تمام مریضها روحی روانی وجسمی صلوات...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم به شدت به این معتقدم و الان توی مرحله ای هستم که بعد از یه سختی که داشتم احتمالا یه گشایشی بهم میرسه الان دیگه انقدر بهش اعتماد دارم که بازم میگم تعارف نکنیا اگر خودت میدونی خوبه بهم بدش😄😄 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2740
بلخره نشون میده مطمئن باش

من کل دنیا و آدما و حیوونا و... رو که نگاه می‌کنم، حس می‌کنم همه رها شدن به حال خودشون

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
تموم میشه عزیز تموم میشه 

خدا کنه جونم به لبم رسیده دیگه طاقت ندارم

بعضیا میفهمن نفهمن ولی نمیفهمن که ما میفهمیم نفهمن اینا دیگه واقعا اَمَن یُجیب ...لازمن..برای شفای تمام مریضها روحی روانی وجسمی صلوات...
2706