2733
2734

دو هفته کاتیم اینقدر اذیتم کرد که دیگه از چشمم افتاد هرچی گریه و اشک و ناراحتی بود توی رابطه کردم رفتتت الان ریلکس دارم زندگیم رو میکنم همشم سرم شلوغه گاهی یادش میفتم میگم چرا زودتر تموم نکردم آرامش برگشته به زندگیم بستگی ب ادمت داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به خودم اجازه ندادم دوباره برگردم بهش و ترجیح دادم به سلامت روان و بقیه زندگیم بیشتر اهمیت بدم تا حسی که به آدم اشتباهی داشتم

نهایتا تصمیم گرفتم خودمو بیشتر دوست داشته باشم برای خودم احترام و ارزش قائل باشم و بیخیال آدمی که اینا رو زیر سوال میبره و بهم آسیب میزنه و مناسب من نیست بشم

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
2731
چطور عزیزم یعنی وقتی ازدواج کرده بودین فهمیدین رابطه عاطفیتون تموم شده؟

نه توی نامزدی همه چی بهم خورد و باید جدا میشدیم متاسفانه بهش دل بسته بودم نتونستم بپذیرم که همه چی تموم شده با همه مخالفت ها و مشکلات ازدواج کردیم

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤰🏼