2737
2734

https://t.me/NiniSaz

این کانال بارداری با قانون جذبه ، دلت خواست تمریناتش رو انجام بده ان شاءالله خدا بچه های سالم و صالح بهتون ببخشه 

خداجونم ممنونم که به آسانی و زیبایی و عزتمندانه بهم فرزند سالم و صالح و نابغه و مهربان عطا کردی، خدایا سپاس گذارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه ی ازمایشات رو دادین؟سنو دادین؟؟؟

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "
2731

عزیزم ازت خواهش میکنم خواهش میکنم تمنا میکنم روزانه تعداد خیلی خیلی بالا استغفار بگو

روزی مثلا 100 تا تسبیح یا بیشتر استغفرالله بگو و سعی در استغفار واقعی و ترک گناه داشته باش

نماز اول وقت هم بخون 

حاجت می گیری ایشالا گره از زندگیت باز میشه

عزیزم ازت خواهش میکنم خواهش میکنم تمنا میکنم روزانه تعداد خیلی خیلی بالا استغفار بگو روزی مثلا 100 ...

چشم عزیزم چند وقته استغفار ب دلم افتاده بگم امتحان میکنم حتمااا

نیاورد گلم

بزن رو لینک وقتی هایلایت شد     بازکردن   با   تلگرام   رو انتخاب کن 

الان دوباره جدا یه باردیگه برات میفرستم 

خداجونم ممنونم که به آسانی و زیبایی و عزتمندانه بهم فرزند سالم و صالح و نابغه و مهربان عطا کردی، خدایا سپاس گذارم 
2738